Aktualności Ligowe

18.10

Wyniki końcowe ligi KLT - lato 2019

Singiel:

    SUMA maj czerwiec lipiec sierpień
I Sebastian S 81 20 21 21 19
II Grzesiek P 77 19 19 19 20
III Dawid W 67 17 15 17 18

 

Debel:

    SUMA 1r 2r
I Seba/Darek 20 10 10
II Michał/Ernest 16 7 9
III Dawid/Jeremiasz 15 7 8

 

Całe tabele znajdują się w zakładce: ranking.

 

9.10

Korzystajcie z pogody i dogrywajcie mecze ligi letniej.

Zakończenie sezonu planujemy zrobić w sobotę 19.10 na Victorii, początek ok godz 11. Jeżeli pogoda nie pozwoli to opcją rezerwową jest Parkitka pod dachem w niedzielę 20.10.

 

Cennik dla ligowców w sezonie zimowym na Parkitce:

poniedziałek - piątek do godz 14 - 30zł/h a po godz 14 - 50zł/h

sobota - niedziela od rana do zamknięcia - 40zł/h.

 

Adam Banaśkiewicz - Jarek Mazur 6-4 6-2

Przemek Rosikoń - Taer Zuabi 6-2 6-2

Arek Gawęda - Konrad Cybulski 6-0 6-0

Sebastian Sadowski - Darek Parkitny 6-0 6-3

 

29.09

Dawid Wykręt - Darek Nowakowski 7-5 4-6 7-6

Michał Drogowski - Darek Nowakowski 6-4 6-2

Ranko Saczek - Zbyszek Nicpoń 6-4 6-3

Bartek Peplowski - Robert Drobiecki 6-2 6-4

Bartek Peplowski - Bartek Kluza 6-1 3-6 6-2

Arek Dłubała - Zbyszek Nicpoń 7-5 0-6 6-2

Piotrek Kubat - Zbyszek Nicpoń 6-4 3-6 6-3

Krzysiek Mila - Piotrek Skibiński 6-4 6-4

Krzysiek Mila - Maciek Chmielarz 6-3 5-7 6-3

Wojtek Pala - Darek Frach 6-4 6-3

Przemek Klimas- Zbyszek Dąbrowski 6-3 7-6

Przemek Klimas - Witek Pędrich 6-1 6-1

Przemek Klimas - Romek Janiec 6-2 6-2

 

Wykręt/Węglewski - Klimas/Denis 5-7 7-6 7-6

Kyć/Drogowski - Sadowski/Nowakowski 3-6 7-5 6-2

Sadowski/Nowakowski - Klimas/Denis 6-4 2-6 6-4

 

16.09

Krzysiek Mila - Maciek Chmielarz 6-3 5-7 6-3

Arek Dłubała - Piotrek Kubat 6-2 6-4

Łukasz Słabosz - Piotrek Mercik 7-6 6-2

Piotrek Skibiński - Andrzej Prajs 6-1 5-7 6-1

Piotrek Skibński - Maciek Chmielarz  3-6 6-4 6-3

Przemek Rosikoń - Darek Frach 6-0 6-0

Arek Gawęda - Janusz Seremak 6-1 6-1

Michał Denis - Arek Gawęda 6-3 0-6 6-4

Michał Denis - Konrad Cybulski 6-2 6-1

Michał Denis - Janusz Seremak 6-1 6-3

 

15.09

Łukasz Słabosz - Marcin Dubarski 5-7 7-5 6-4

Dawid Wykręt - Michał Drogowski 2-6 6-4 7-6

Wojtek Pala - Taer Zuabi 6-2 6-3

Ułamek/Ociepa - Dubarski/Mercik 6-2 6-0

 

03.09

Sebastian Sadowski - Ernest Kyć 7-5 6-3

Andrzej Prajs - Maciek Chmielarz 6-4 4-6 6-3

Arek Dłubała - Ranko Saczek 6-1 7-5

Krzysiek Mila - Andrzej Prajs 6-1 6-2

Ranko Saczek - Piotr Kubat 6-0 6-1

Witek Pędrich - Romek Janiec 6-2 7-5

Zbyszek Dąbrowski - Witek Pędrich 6-3 6-3

 

02.09

Ze względu na rozpoczynające się mistrzostwa Częstochowy oraz konieczność rozegrania jeszcze jednej rundy singla, oprócz obecnie trwającej, postanawiamy, że ligę deblową zakończymy po drugiej rundzie.

Termin rozegrania sierpniowego singla przedłużamy do 22.09, a debla możemy grać aż do zakończenia sezonu, które planujemy zorganizować w drugiej połowie października.

 

31.08

Grzesiek Przybysz - Ernest Kyć 6-2 6-4

Michał Drogowski - Tomek Denis 6-1 6-3

Marcin Dubarski - Piotrek Mercik 6-7 6-2 6-0

 

26.08

Baraż: Darek Parkitny - Dawid Wykręt 6-4 6-3

Mazur/Drobiecki - Dubarski/Mercik 7-5 7-5

Dłubała/Zuabi - Kyć/Drogowski 2-6 6-3 6-1

 

20.08

W singlu można już grać mecze następnej rundy. Czekamy tylko na rozstrzygnięcia barażu i grupy 10.

W miejsce Marcina Świącia witamy w lidze Michała Denisa.

Drugą rundę debla kończymy 31.08.

 

18.08

Jarek Mazur - Robert Drobiecki 6-1 6-2

Piotrek Skibiński - Piotrek Mercik 6-0 6-1

Łukasz Słabosz - Konrad Cybulski 6-4 7-5

Tomek Denis - Maciek Chmielarz 3-6 6-4 6-2

Darek Nowakowski - Wojtek Pala 6-1 6-7 6-1

Arek Dłubała - Maciek Chmielarz 7-5 2-6 6-4

Piotr Skibiński - Robert Drobiecki 7-5 6-2

Bartek Peplowski - Łukasz Słabosz 6-4 2-6 6-3

Arek Gawęda - Bartek Peplowski 6-3 4-6 6-2

 

16.08

Grzesiek Przybysz - Wojtek Pala 7-6 6-3

Kuba Janiec - Janusz Seremak 6-0 6-2

Romek Janiec - Bartek Kluza 6-3 4-6 6-2

Piotrek Skibiński - Jarek Mazur 7-5 6-4

Darek Frach - Adam Banaśkiewicz 6-3 6-2

Przemek Rosikoń - Łukasz Kulesza 6-1 6-1

Bartek Kluza - Marcin Dubarski 7-5 4-6 6-4

Zbyszek Dąbrowski - Jeremiasz Węglewski 3-6 2-6

Zbyszek Dąbrowski - Kuba Janiec 6-0 6-2

Michał Drogowski - Przemek Rosikoń 6-4 6-4

 

15.08

Ernest Kyć - Darek Parkitny 6-3 6-0

Michał Drogowski - Krzysiek Mila 6-1 6-1

 

11.08

Sebastian Sadowski - Darek Nowakowski 6-4 6-2

Bartek Peplowski - Konrad Cybulski 3-6 6-3 6-1

Darek Parkitny - Taer Zuabi 6-4 7-5

Taer Zuabi - Ernest Kyć 0-6 7-6 6-4

Andrzej Prajs - Witek Pędrich 6-1 7-5

Darek Parkitny - Ranko Saczek 6-4 6-7 6-1

Przemek Rosikoń - Krzysiek Mila 6-3 6-1

Piotrek Kubat - Adam Banaśkiewicz 7-5 6-2

Robert Drobiecki - Piotrek Mercik 6-3 6-3

Janusz Seremak - Zbyszek Dąbrowski 1-6 6-4 7-6

 

 

Nasza liga zyskuje kolejną 10 grupę . Dołączają do nas:

Konrad Cybulski

Bartek Peplowski

Łukasz Słabosz

Arek Gawęda

Dla tej grupy czas jest przedłużony do 21 sierpnia.

 

05.08

Sebastian Sadowski - Wojtek Pala 6-3 6-3

Tomek Denis - Arek Dłubała 6-3 6-2

Grzesiek Przybysz - Darek Nowakowski 6-1 6-3

Zbyszek Nicpoń - Witek Pędrich 7-6 6-4

Zbyszek Nicpoń - Andrzej Prajs 6-7 6-3 7-6

Romek Janiec - Marcin Świąć 4-6 6-1 7-6

Romek Janiec - Marcin Dubarski 6-2 6-1

Darek Frach - Piotrek Kubat 6-3 6-2

Krzysiek Mila - Łukasz Kulesza 6-3 7-5

Dawid Wykręt - Arek Dłubała 6-4 6-1

 

Wykręt/Węglewski - Dłubała/Zuabi 6-3 4-6 6-4

Kubat/Michor - Dubarski/Mercik 6-4 6-2

Dłubała/Zuabi - Denis/Klimas 7-5 3-6 6-4

 

27.07

Ernest Kyć - Ranko Saczek 6-2 6-4

Dawid Wykręt - Maciek Chmielarz 1-6 6-4 6-4

Michał Drogowski - Łukasz Kulesza 6-3 6-2

Taer Zuabi - Ranko Saczek 6-3 6-2

 

Kyć/Drogowski - Wykręt/Węglewski 6-3 6-4

Kyć/Drogowski - Denis/Klimas 6-1 5-7 6-4

 

23.07

Piotrek Mercik - Jarek Mazur 3-6 6-3 7-6

Sebastian Sadowski - Grzesiek Przybysz 6-3 6-1

 

Sadowski/Nowakowski - Wykręt/Węglewski 6-3 4-6 7-6

 

 

19.07

W związku z wycofaniem się dwóch par deblowych likwidujemy 3 grupę a do 1 przepisujemy 3 drużynę z 1 ligi czyli Michała i Ernesta. 

Mamy 2 grupy 5 drużynowe, rozgrywamy 4 spotkania, 3 miejsca grają baraż.

 

Ułamek/Ociepa - Michor/Kubat 6-1 6-4

 

18.07

Baraż: Wojtek Pala - Ernest Kyć 6-2 1-6 6-2

Dawid Wykręt - Tomek Denis 6-3 6-1

 

16.07

Ostateczny skład grupy 1 i 2 wyłoni barażowy mecz Wojtka i Ernesta. Zaczynamy kolejną rundę singla i debla.

 

15.07

Przypomnienie że za 3 wygrane mecze w grupie na korcie jest dodatkowy punkt bonusowy który ma taką samą wartość w 1 grupie jak i w 9 grupie więc warto się postarać nawet gdy ma się pewny awans ...

Ostateczny termin na grupy czerwcowe to 16 lipiec  zarówno singiel jak i debel  !!

 

Maciek Chmielarz - Robert Drobiecki 6-2 6-1

Romek Janiec - Kuba Janiec 4-6 2-6

Dawid Wykręt - Wojtek Pala 6-4 4-6 6-4

Grzesiek Przybysz - Ranko Saczek 6-2 6-1

Ernest Kyć - Michał Drogowski 2-6 7-5 6-3

Przemek Rosikoń - Janusz Seremak 6-2 7-5

Wojtek Pala - Darek Nowakowski 6-3 3-6 6-4

 

Wykręt/Węglewski - Mercik/Dubarski 6-1 6-0

 

10.07

Darek Nowakowski - Dawid Wykręt 6-4 6-4

Sebastian Sadowski - Ranko Saczek 6-4 6-2

Andrzej Prajs - Zbyszek Dąbrowski 7-6 0-6 6-4

Łukasz Kulesza - Robert Drobiecki 6-1 6-1

Łukasz Kulesza - Zbyszek Nicpoń 7-5 6-1

Zbyszek Nicpoń - Robert Drobiecki 7-5 2-6 6-3

Przemek Klimas - Zbyszek Dąbrowski 6-3 6-4

Przemek Klimas - Andrzej Prajs 6-1 6-3

Maciek Chmielarz - Zbyszek Nicpoń 6-3 6-4

Przemek Rosikoń - Jarek Mazur 6-1 6-0

Piotrek Skibiński - Kuba Janiec 6-7 6-3 6-2

Piotrek Skibiński - Romek Janiec 6-7 6-3 6-3

 

7.07

Witek Pędrich - Piotrek Mercik 6-7 6-0 7-6

Maciek Chmielarz - Łukasz Kulesza 6-4 6-7 6-4

Wojtek Pala - Krzysiek Mila  6-3 6-4

Darek Nowakowski - Krzysiek Mila 6-1 6-2

Jarek Mazur - Janusz Seremak 6-3 6-2

 

Sadowski/Nowakowski - Mazur/Drobiecki 6-1 6-4

 

4.07

Darek Frach - Tomek Denis 6-4 6-4

Darek Parkitny - Adam Banaśkiewicz 6-3 6-4

Piotrek Mercik - Marcin Świąć 7-6 2-0 krecz

Przemek Rosikoń - Piotrek Kubat 6-2 7-5

Piotrek Kubat - Jarek Mazur 6-0 6-0

Marcin Świąć - Jeremiasz Węglewski 6-3 3-6 6-7

Sebastian Sadowski - Arek Dłubała 6-4 6-3

Dawid Wykręt - Krzysiek Mila 5-7 7-5 7-6

Ernest Kyć - Adaś Banaśkiewicz 6-2 6-4

 

Wykręt/Węglewski - Dubarski/Mercik 6-1 6-0

Ułamek/Ociepa - Pala/Cieślak 6-3 3-6 7-6

Ułamek/Ociepa - Michor/Kubat 6-1 6-3

 

3.07

Dłubała/Zuabi - Dubarski/Mercik 6-0 6-1

Darek Parkitny - Michał Drogowski 6-2 4-6 6-3

 

27.06

Do grupy 9 dołącza Bartek Kluza.

 

Przemek Klimas - Marcin Dubarski 6-0 6-2

Taer Zuabi - Darek Frach 6-2 6-2

Ranko Saczek - Arek Dłubała 6-3 6-3

 

24.06

Ernest Kyć - Darek Parkitny 4-6 6-4 6-3

Michał Drogowski - Adaś Banaśkiewicz 6-2 6-3

 

22.06

Andrzej Prajs - Marcin Dubarski 6-4 6-4

Piotrek Kubat - Janusz Seremak 6-3 7-5

Tomek Denis - Taer Zuabi 7-6 6-1

Grzesiek Przybysz - Arek Dłubała 6-2 6-2

Sebastian Sadowski - Grzesiek Przybysz 4-6 6-4 7-5

 

Sadowski/Nowakowski - Drogowski/Kyć 6-2 7-6

 

 

17.06

Singlowy maj podliczony. Zaczynamy rundę czerwcową, która potrwa do 13.07 i będzie rozgrywana wg nowych zasad.

W deblu przedłużamy pierwszą rundę ze względu na uformowanie się trzeciej grupy.

 

Proszę przejrzeć Formułę Ligową 2019 - ważna zmiana gdzie 1 osoba w grupie awansuje o dwie grupy a 4 osoba w grupie spadnie o 2 grupy. 

 

15.06

Grzesiek Przybysz - Sebastian Sadowski 6-4 3-6 6-4

Przemek Klimas - Witek Pędrich 2-1

 

13.06

Ranko Saczek - Arek Dłubała 6-4 4-6 7-6

Ernest Kyć - Adam Banaszkiewicz 6-4 4-6 6-2

Ernest Kyć - Maciek Chmielarz 6-3 6-4

Darek Frach - Piotrek Kubat 7-5 6-3

Jeremiasz Węglewski - Piotrek Mercik 6-2 6-3

Tomek Denis - Piotrek Kubat 6-3 6-1

 

Denis/Klimas - Mazur/Drobiecki 6-2 6-3

Zuabi/Dłubała - Wykręt/Węglewski 6-2 6-3

Drogowski/Kyć - Mazur/Drobiecki 6-2 6-0

 

07.06

Grzesiek Przybysz - Darek Nowakowski 6-3 6-2

Dawid Wykręt - Grzesiek Przybysz 6-4 4-6 7-6

Dawid Wykręt - Darek Nowakowski 6-4 4-6 7-6

Krzysiek Mila - Marcin Cieślak 4-6 6-0 6-1

Darek Frach - Tomek Denis 7-6 6-3

Arek Dłubała - Michał Drogowski 6-3 6-4

Przemek Klimas - Zbyszek Dąbrowski 6-3 6-2

 

05.06

Wojtek Pala - Marcin Cieślak 6-4 6-3

Wojtek Pala - Taer Zuabi 3-6 6-3 6-2

Wojtek Pala - Krzysiek Mila 4-6 6-1 6-2

Krzysiek Mila - Taer Zuabi 0-6 7-5 6-1

 

04.06

Panowie jest pogoda , korty szeroko dostępne tak więc 15 czerwiec jest ostateczną datą dla spotkań majowych !!!

 

Zbyszek Dąbrowski - Marcin Świąć 6-4 7-5

Sebastian Sadowski/Darek Nowakowski - Tomek Denis/Przemek Klimas  6-2 6-4

 

30.05

Tomek Denis/Przemek Klimas - Michał Drogowski/Ernest Kyć 6-4 6-3

Michał Drogowski - Ranko Saczek 6-7 6-3 6-3

Witek Pędrich - Arek Matuszczyk 6-1 6-0

Zbyszek Nicpoń - Robert Drobiecki 6-3 6-2

 

28.05

Ernest Kyć - Łukasz Kulesza 6-1 3-6 6-3

Przemek Rosikoń - Piotrek Mercik 6-0 6-0

Witek Pędrich - Marcin Świąć 6-4 6-0

Piotrek Kubat - Jarek Mazur 6-3 6-4

 

22.05

Ostatni baraż:

Przemek Rosikoń/Łukasz Kulesza - Michał Drogowski/Ernest Kyć 6-7 0-6

 

20.05

Z powodów pogodowych przedłużamy spotkania majowe do 15 czerwca.

 

Robert Drobiecki - Marcin Dubarski 6-3 6-4

Zbyszek Nicpoń - Marcin Dubarski 6-3 6-3

Janusz Seremak - Piotrek Mercik 6-2 6-1

Zbyszek Dąbrowski - Witek Pędrich 6-3 6-1

Tomek Denis - Jarek Mazur 6-4 6-3

 

15.05

Debel: Pozostał do rozegrania jeden baraż i będziemy znać kompletne rozstawienie 1 i 2 grupy. 

W zakładce liga deblowa KLT są rozpisane grupy i aktualizacje wyników.

Drużyny które już wiedzą w których są grupach mogą rozgrywać dalsze spotkania bez  oczekiwania na wynik ostatniego barażu.

 

Jednocześnie powstaje 3 grupa tak więc chętnych zapraszamy do zapisania !!!

 

Singiel:

Przemek Klimas - Marcin Świąć  7-5 7-5

Przemek Rosikoń - Janusz Seremak 6-1 6-1

 

10.05

W maju debiutuje deblowa liga KLT. Zgłosiło się 8 drużyn które będa tworzyły dwie grupy i analogicznie do singlowej będą co miesiąc spadki i awanse.

Grupę 1 utworzą drużyny które wygrają swój mecz barażowy , przegrani utworzą grupę 2.

 

Lista meczy  barażowych:

 

Dawid Wykręt/Jeremiasz Węglewski - Tomek Denis/Przemek Klimas   4:6  7:5  6:7

Jarek Mazur/Robert Drobiecki - Piotrek Mercik/Marcin Dubraski  7-5 6-4

Przemek Rosikoń/Łukasz Kulesza - Michał Drogowski/Ernest Kyć

Sebastian Sadowski/Darek Nowakowski - Arek Dłubała/Taer Zuabi  4-6 6-3 7-5

 

8.05

Letnia edycja zainaugurowana :D

 

Sebastian Sadowski - Dawid Wykręt 6-3 6-3

 

5.05

Skład grup w pierwszym miesiącu ligi letniej:

1- Sebastian, Grzesiek, Darek N, Dawid

2- Michał, Arek D, Ranko, Darek P

3- Wojtek, Krzysiek, Taer, Marcin C

4- Ernest, Łukasz, Adam, Maciek

5- Jarek M, Tomek D, Piotrek K, Darek F

6- Zbyszek N, Robert, Marcin D, Andrzej P

7- Jeremiasz, Piotrek M, Janusz, Przemek R

8- Przemek K, Arek M, Zbyszek D, Witek, Marcin Ś

 

3.05

Najlepsza trójka ligi zimowej 2018/2019:

 

    SUMA listopad grudzień styczeń luty marzec
1 Sebastian S 690 150 110 130 150 150
2 Grzegorz P 640 120 150 140 110 120
3 Dariusz N 640 130 140 150 120 100

 

Cała tabela znajduje się w zakładce: ranking.

Przy równej ilości punktów o miejscu w tabeli decyduje liczba zwycięstw w całej edycji.

 

1.05

Sebastian Sadowski - Arek Dłubała 6-3 6-1

 

16.04

Zbyszek Dąbrowski - Witek Pędrich 6-1 6-2

Przemek Rosikoń - Przemek Klimas 6-4 6-7 10-6

 

13.04

Grzesiek Przybysz - Michał Drogowski 6-1 6-3

Michał Drogowski - Darek Nowakowski 6-3 0-6 6-1

 

 

11.04

Darek Nowakowski - Ernest Kyć 6-4 6-3

Krzysiek Mila - Adam Banaśkiewicz 6-3 7-6

Maciek Chmielarz - Ranko Saczek 7-6 6-2

Dawid Wykręt - Arek Dłubała 6-3 6-3

 

29.03

Krzysiek Mila - Piotrek Kubat 1-6 7-5 6-0

Przemek Klimas - Robert Drobiecki 6-4 6-4

Przemek Klimas - Janusz Seremak 6-0 7-5

Przemek Rosikoń - Robert Drobiecki 7-6 7-5

Łukasz Kulesza - Adam Banaśkiewicz 6-2 6-4

Marcin Cieślak - Jarek Mazur 7-6 6-4

Andrzej Prajs - Marcin Dubarski 3-6 6-0 7-6

Tomek Denis - Marcin Cieślak 6-3 5-7 6-4

Michał Drogowski - Ernest Kyć 6-3 6-4

 

21.03

Sebastian Sadowski - Dawid Wykręt 2-6 6-2 6-4

Krzysiek Mila - Łukasz Kulesza 6-1 3-6 6-3

Jeremiasz Węglewski - Tomek Denis 7-5 7-5

Przemek Rosikoń - Janusz Seremak 6-1 6-2

Wojtek Pala - Maciek Chmielarz 6-3 2-6 6-4

Wojtek Pala - Taer Zuabi 6-3 6-4

Andrzej Prajs - Piotrek Mercik 6-2 7-5

 

18.03

Sebastian Sadowski - Darek Parkitny 6-4 6-4

Jarek Rajczyk - Marcin Dubarski 6-2 6-2

Tomek Denis - Jarek Mazur 6-3 6-2

 

10.03

Jako że w kwietniu mamy przerwę, marzec możemy rozegrać do 14 kwietnia, a zakończenie sezonu planujemy wraz z przejściem na korty otwarte.

Wyniki rundy marcowej :

 

Darek Parkitny - Dawid Wykręt 6-2 7-6

Grzesiek Przybysz - Ernest Kyć - 6-4 4-6 6-4

Łukasz Kulesza - Piotr Kubat 6-1 6-4

Marcin Dubarski - Piotr Mercik 6-3 6-4

Jarek Rajczyk - Piotr Mercik 6-0 6-0

 

6.03

Michał Drogowski - Krzysiek Mila 6-4 6-3

Michał Drogowski - Łukasz Kulesza 6-2 2-6 6-2

Darek Parkitny - Ranko Saczek 6-3 6-1

Ranko Saczek - Taer Zuabi 6-1 6-4

Dawid Wykręt - Ranko Saczek 3-6 6-3 7-6

Przemek Klimas - Witek Pędrich 6-3 6-3

 

3.03

Adam Banaśkiewicz - Andrzej Prajs 6-3 6-3

Mateusz Hanak - Arek Matuszczyk 6-1 6-3

Przemek Klimas - Zbyszek Dąbrowski 7-5 6-3

Jarek Mazur - Janusz Seremak 6-2 7-5

Zbyszek Dąbrowski - Witek Pędrich 6-3 6-4

 

1.03

Ciąg dalszy wyników lutego:

 

Darek Parkitny - Dawid Wykręt 6-3 2-6 6-3

Arek Dłubała - Darek Nowakowski 7-5 6-4

Jeremiasz Węglewski - Jarek Mazur 6-4 6-2

Jeremiasz Węglewski - Robert Drobiecki 7-5 6-0

Jarek Rajczyk - Andrzej Prajs 7-6 7-6

Jarek Rajczyk - Adam Banaśkiewicz 6-1 3-6 3-6

Przemek Rosikoń - Przemek Klimas 6-1 6-0

Jarek Mazur - Robert Drobiecki 6-3 7-6

 

26.02.2019

Z  powodu ferii w lutym przedłużamy możliwość rozegrania spotkań z lutego do środy 6 marca.

 

Sebastian Sadowski - Darek Nowakowski 6-2 6-2

Darek Parkitny - Taer Zuabi 5-7 6-4 6-2

Przemek Rosikoń - Zbyszek Dąbrowski 6-0 6-3

Ernest Kyć - Michał Drogowski 7-5 6-4

Ernest Kyć - Łukasz Kulesza 6-7 6-1 6-0

 

23.02.2019

Adam Banaśkiewicz - Piotrek Kubat 6-4 6-4

Piotrek Kubat - Andrzej Prajs 7-5 6-0

Maciek Chmielarz - Tomek Denis 6-2 6-4

Przemek Rosikoń - Witek Pędrich 6-1 6-0

Marcin Dubarski - Arek Matuszczyk 6-2 6-0

Piotrek Mercik - Arek Matuszczyk 6-4 6-4

Wojtek Pala - Tomek Denis 3-6 6-3 6-1

Sebastian Sadowski - Arek Dłubała 6-3 6-4

 

9.02.2019

Marcin Dubarski - Piotrek Mercik 6-2 6-1

Łukasz Kulesza - Krzysiek Mila 6-1 6-4

Ernest Kyć - Krzysiek Mila 6-3 7-5

Piotrek Kubat - Jarek Rajczyk 7-6 3-6 7-6 (10-7)

 

5.02.2019

Od lutego mamy ósmą grupę. W jej składzie są w tym miesiącu:

Witek Pędrich

Zbyszek Dąbrowski

Przemek Rosikoń

Przemek Klimas.

Punktacja w ósmej grupie:

1-10pkt i awans, 2-5pkt i awans, pozostałe- 0pkt.

Trzecie a i czwarta osoba z siódmej grupy zaliczy spadek do ósmej.

 

31.01.2019

Łukasz Kulesza - Adam Banaśkiewicz 6-3 6-1

Arek Dłubała - Michał Drogowski 7-5 7-6

Maciek Chmielarz - Tomek Denis 3-6 6-0 7-6

Darek Nowakowski - Dawid Wykręt 6-4 7-5

 

30.01.2019

Grzesiek Przybysz - Darek Nowakowski 6-2 6-3

Ernest Kyć - Łukasz Kulesza 6-2 2-6 6-4

Andrzej Prajs - Marcin Dubarski 6-4 0-6 6-1

Michał Drogowski - Sebastian Sadowski 4-6 6-3 6-4

Arek Dłubała - Krzysiek Mila 6-3 6-4

 

25.01.2019

Andrzej Prajs - Piotrek Mercik 6-7 6-0 6-2

Darek Parkitny - Taer Zuabi 6-7 6-2 7-6

Piotrek Kubat - Andrzej Prajs 6-1 6-3

Ernest Kyć - Adam Banaśkiewicz 4-6 6-3 6-7

Łukasz Kulesza - Jarek Rajczyk 6-2 6-2

Sebastian Sadowski - Arek Dłubała 6-2 6-1

 

21.01.2019

Piotrek Kubat - Marcin Dubarski 6-1 6-1

Darek Nowakowski - Ranko Saczek 6-0 6-1

Adam Banaśkiewicz - Jarek Rajczyk 7-5 6-3

Janusz Seremak - Arek Matuszczyk 6-3 6-0

Maciek Chmielarz - Jarek Mazur 6-2 6-2

Tomek Denis - Robert Drobiecki 6-1 6-2

Dawid Wykręt - Ranko Saczek 6-2 6-1

 

08.01.2019

W 7 grupie następuje zmiana i za Pawła Pruska dołącza do nas Jeremiasz Węglewski.

Jeremiasz Węglewski - Janusz Seremak 6-2 6-2

Maciek Chmielarz - Robert Drobiecki 7-6 6-2

Piotrek Kubat - Piotrek Mercik 6-2 6-0

 

05.01.2019

Marcin Dubarski - Piotrek Mercik 6-4 6-2

Tomek Denis - Jarek Mazur 6-4 6-4 

Sebastian Sadowski - Krzysiek Mila 6-1 6-4

Michał Drogowski - Krzysiek Mila 6-0 4-6 6-2

 

31.12.2018

Ostatnie wyniki grudniowe:

 

Jarek Rajczyk - Adam Banaśkiewicz 6-3 6-1

Piotr Kubat - Marcin Dubarski 6-2 6-0

Maciek Chmielarz - Mateusz Hanak 6-3 6-1

Ernest Kyć - Łukasz Kulesza 7-6 6-2

Andrzej Prajs - Arek Matuszczyk 6-1 6-4

Taer Zuabi - Jarek Mazur 6-0 6-2

Sebastian Sadowski - Darek Nowakowski 6-3 6-3

Krzysiek Mila - Jarek Rajczyk 6-2 6-2

Tomek Denis - Mateusz Hanak 6-2 6-1

Tomek Denis - Maciek Chmielarz 6-4 6-7 6-2

Krzysiek Mila - Arek Dłubała 6-4 4-6 6-4

 

23.12.2018

Ostatnie wyniki przedświąteczne:

Ernest Kyć - Marcin Dubarski 6-3 6-1

Grzesiek Przybysz - Sebastian Sadowski 6-0 6-2

Janusz Seremak - Mateusz Hanak 6-3 6-1

Krzysiek Mila - Adam Banaśkiewicz 6-4 6-1

 

21.12.2018

Łukasz Kulesza - Piotr Kubat 6-2 6-2

Adam Banaśkiewicz - Arek Dłubała 1-6 6-1 6-2

Piotrek Mercik - Arek Matuszczyk 6-0 6-3

Michał Drogowski - Sebastian Sadowski 6-3 7-5

Taer Zuabi - Robert Drobiecki 6-2 6-2

 

16.12.2018

Przepraszam za opóźnienia w aktualizacji ale teraz powinno być już na bieżąco.

Grzesiek Przybysz - Michał Drogowski 6-3 6-2

Ernest Kyć - Piotrek Kubat 6-3 6-2

Darek Nowakowski - Michał Drogowski 4-6 6-2 6-2

Darek Parkitny - Taer Zuabi 6-1 6-3

Tomasz Denis - Janusz Seremak 6-1 6-0

Dawid Wykręt - Ranko Saczek 6-3 6-4

Darek Parkitny - Jarek Mazur 6-1 6-2

Andrzej Prajs - Piotrek Mercik 5-7 6-1 7-5

Łukasz Kulesza - Marcin Dubarski 6-1 6-0

Arek Dłubała - Jarek Rajczyk 6-3 6-4

 

3.12.2018

Tabele podliczone, ranking uaktualniony, listopad zamknięty.

Zaczynamy grudzień. Umawiajcie się, grajcie i podrzucajcie wyniki.

 

1.12.2018
Grzesiek Przybysz - Krzysiek Mila 7-5 2-6 6-2