Aktualności Ligowe

24.02-30.02

Marcin Cieślak - Piotrek Mercik 6-1 6-0

Pala/Cieślak - Mercik/Dubarski 6-3 6-0

Pala/Cieślak - Mila/Kubat 6-3 6-1

 

17.02-23.02

Przemek Rosikoń - Darek Parkitny 6-4 6-4

Norbert Marshall - Arek Matuszczyk 7-6 6-1

Pala/Cieślak - Mazur/Drobiecki 6-3 6-1

Piotrek Kubat - Staszek Mika 6-4 7-6

 

10.02-16.02

Ranko Saczek - Michał Denis 6-4 6-4

Piotrek Mercik - Norbert Marshall 7-6 7-6

Piotrek Mercik - Arek Matuszczyk 6-1 6-4

Taer Zuabi - Maciek Chmielarz 6-4 3-6 6-3

Przemek Rosikoń - Wojtek Pala 6-3 6-4

 

Styczeń gramy do 9.02

3.02-9.02

Romek Janiec - Sławek Kononowicz 6-4 6-3

Przemek Klimas - Michał Denis 6-1 1-6 7-6

Konrad Cybulski - Marcin Cieślak 6-3 5-7 7-6

Sławek Kononowicz - Norbert Marshall 6-1 6-3

Adam Banaśkiewicz - Andrzej Prajs 7-5 7-6

Denis/Rozumek - Kamieniecki/Saczek 6-2 6-4

Romek Janiec - Robert Drobiecki 6-1 6-4

Andrzej Prajs - Zbyszek Dąbrowski 1-6 krecz Zbyszka

Andrzej Prajs - Darek Frach 7-6 krecz Darka

Przemek Rosikoń - Sebastian Sadowski 6-0 7-6

Grzesiek Przybysz - Przemek Rosikoń 7-5 7-6

Piotrek Mercik - Arek Matuszczyk 6-0 6-1

Sebastian Sadowski - Grzesiek Przybysz 5-7 6-0 3-3

 

27.01-2.02

Janusz Seremak - Jarek Mazur 6-2 6-1

Arek Skupiński - Bartek Kluza 6-4 4-6 7-6

Adam Banaśkiewicz - Zbyszek Dąbrowski 1-6 6-3 6-1

Dawid Wykręt - Przemek Klimas 3-6 7-6 7-6

Darek Frach - Adam Banaśkiewicz 6-3 6-3

Pala/Cieślak - Zuabi/Dłubała 6-3 7-6

Jarek Mazur - Jacek Wieczorek 6-2 6-1

Piotrek Kubat - Jarek Mazur 6-2 6-7 7-6

Robert Drobiecki - Norbert Marshall 6-1 6-0

Robert Drobiecki - Sławek Kononowicz 6-3 6-1

Maciek Chmielarz - Arek Skupiński 6-3 6-2

Staszek Mika - Bartek Kluza 6-4 6-3

Ranko Saczek - Taer Zuabi 6-1 6-3

Denis/Rozumek - Mazur/Drobiecki 6-1 6-1

Marcin Cieślak - Arek Matuszczyk 7-5 6-1

 

20.01-26.01

Piotrek Idziak - Arek Matuszczyk 6-0 6-0

Wojtek Pala - Darek Nowakowski 6-7 7-5 7-6

Piotrek Kubat - Janusz Seremak 7-6 6-2

Wojtek Pala - Arek Dłubała 6-0 6-3

Przemek Rosikoń - Ernest Kyć 6-2 5-7 7-6

Michał Drogowski - Ranko Saczek 6-2 6-3

Ernest Kyć - Grzesiek Przybysz 6-3 1-6 6-1

 

13.01-19.01

Dłubała/Zuabi - Denis/Rozumek 6-7 7-6 7-6

Piotrek Idziak - Piotrek Mercik 6-1 6-3

Marcin Cieślak - Piotrek Mercik 6-4 6-3

Romek Janiec - Norbert Marshall 6-0 6-1

Piotrek Idziak - Marcin Cieślak 6-0 6-4

Sebastian Sadowski - Ernest Kyć 6-2 6-2

Michał Denis - Tomek Denis 7-6 6-4

Maciek Chmielarz - Bartek Kluza 6-2 6-3

Konrad Cybulski - Piotrek Mercik 2-6 6-2 6-4

 

7.01-12.01

Staszek Mika - Arek Skupiński 6-4 6-3

Przemek Klimas - Tomek Denis 6-2 7-5

Kyć/Drogowski - Pala/Cieślak 7-6 6-4

Kyć/Drogowski - Denis/Rozumek 3-6 6-2 6-3

Drogowski - Zuabi 6-4 6-4

Klimas/Zimmermann - Dłubała/Zuabi 6-1 6-3

Maciek Chmielarz - Staszek Mika 3-6 6-0 6-2

Klimas/Zimmermann - Kamieniecki/Saczek 6-2 6-2

Pala/Cieślak - Denis/Rozumek 6-0 6-1

Ernest Kyć - Arek Dłubała 6-1 6-2 (baraż)

 

Na ostatnie wyniki grudniowe czekamy do 8.01. Można już umawiać się i grać styczniowe mecze.

Witamy w lidze Piotrka Idziaka i ponownie wśród singlistów Marcina Cieślaka.

 

27.12-8.01

Zbyszek Dąbrowski - Maciek Chmielarz 6-4 1-6 7-6

Darek Parkitny - Michał Drogowski 6-4 6-3

Jacek Wieczorek - Norbert Marshall 3-6 6-4-6-4

Arek Skupiński - Sławek Kononowicz 6-2 6-2

Przemek Rosikoń - Dawid Wykręt 4-6 6-2 6-3

Przemek Rosikoń - Taer Zuabi 6-3 7-6

Staszek Mika - Robert Drobiecki 6-4 6-3

Ranko Saczek - Maciek Chmielarz 7-6 4-6 7-6

Ranko Saczek - Zbyszek Dąbrowski 6-4 6-2

Andrzej Prajs - Robert Drobiecki 2-6 6-3 6-3

Krzysiek Mila - Jarek Mazur 6-2 6-1

Wojtek Pala - Przemek Klimas 3-6 7-6 7-6

Robert Drobiecki - Konrad Cybulski 6-3 6-1

Tomek Denis - Bartek Kluza 6-4 6-2

Darek Nowakowski - Zbyszek Dąbrowski  6-2 6-3

Darek Nowakowski - Ranko Saczek 6-3 6-7 7-6

Jacek Wieczorek - Arek Matuszczyk 6-7 6-0 7-6

Kyć/Drogowski - Pala/Cieślak 6-4 7-6

Michał Denis - Romek Janiec 6-7 6-1 7-6

Adam Banaśkiewicz - Piotrek Kubat 1-6 6-4 6-3

 

16.12-23.12

Arek Dłubała - Taer Zuabi 6-4 2-6 6-3

Michał Denis - Piotrek Kubat 6-1 7-5

Arek Skupiński - Piotrek Mercik 6-3 7-6

Denis/Rozumek- Denis/Węglewski 7-5 3-6 7-6

Sebastian Sadowski - Darek Parkitny 7-6 6-3

Tomek Denis - Jarek Mazur 6-3 6-1

Darek Frach - Przemek Klimas 7-6 7-6

Sadowski/Grzybowski - Kyć/Drogowski 6-4 6-1

Bartek Kluza - Jarek Mazur 6-3 6-2

Przemek Klimas - Ernest Kyć 6-1 6-4

Ernest Kyć - Darek Frach 6-1 6-2

Pala/Cieślak - Denis/Węglewski 3-6 6-1 6-3

Janusz Seremak - Sławek Kononowicz 6-4 6-3

Michał Denis - Adam Banaśkiewicz 6-7 7-6 7-6

Grzesiek Przybysz - Sebastian Sadowski 6-2 3-6 ( mecz zakończony remisem)

Klimas/Zimmermann - Denis/Rozumek 6-3 6-4

 

8.12-15.12

Norbert Marshall - Arek Matuszczyk 6-3 6-2

Andrzej Prajs - Konrad Cybulski 7-6 2-6 7-5

Wykręt/Rosikoń - Denis/Węglewski 6-3 6-3

Klimas/Zimmermann - Pala/Cieślak 6-3 6-4

Sadowski/Grzybowski - Klimas/Zimermann 6-3 6-1

Wojtek Pala - Darek Frach 5-7 6-2 6-4

Krzysiek Mila - Tomek Denis 6-4 6-1

Andrzej Prajs - Staszek Mika 6-3 3-6 7-5

Sebastian Sadowski - Michał Drogowski 6-1 6-4

Arek Skupiński - Janusz Seremak 4-6 6-3 6-4

Sławek Kononowicz - Piotrek Mercik 6-1 6-0

Piotrek Kubat - Romek Janiec 6-3 6-0

Krzysiek Mila - Bartek Kluza 6-2 6-2

Ernest Kyć - Wojtek Pala 6-3 7-6

Janusz Seremak - Piotrek Mercik 6-0 6-1

Grzesiek Przybysz - Michał Drogowski 6-4 6-0

Staszek Mika - Konrad Cybulski 6-1 6-0

 

5.12

Grupy na grudzień są rozpisane.

Ligę opuszczają: Łukasz Słabosz, Witek Pędrich i Arek Gawęda.

Do ligi dołączają: Jacek Wieczorek i Arek Matuszczyk.

 

25.11-4.12

Przemek Rosikoń - Krzysiek Mila 6-3 6-0

Taer Zuabi - Tomek Denis 7-6 6-4

Denis/Węglewski - Klimas/Zimmermann 6-3 6-3

Staszek Mika - Norbert Marshall 6-0 6-1

Darek Frach - Adam Banaśkiewicz 7-6 7-5

Grzesiek Przybysz - Ernest Kyć 6-3 6-1

Michał Drogowski - Tomek Denis 6-0 6-3

Piotrek Kubat - Andrzej Prajs 7-5 6-2

Darek Parkitny - Arek Dłubała 3-6 6-2 6-1

Ranko Saczek - Tomek Denis 3-6 6-2 7-6

Grzesiek Przybysz - Dawid Wykręt 7-5 6-2

Przemek Klimas - Maciek Chmielarz 6-3 6-2

Przemek Klimas - Andrzej Prajs 6-3 6-3

Przemek Rosikoń - Adam Banaśkiewicz 6-4 6-3

Michał Denis - Konrad Cybulski 6-3 6-1

Zbyszek Dąbrowski - Jarek Mazur 6-1 6-0

Zbyszek Dąbrowski - Robert Drobiecki 6-3 6-3

Jarek Mazur - Robert Drobiecki 3-6 6-2 7-6

 

18.11-24.11

Przemek Klimas - Piotrek Kubat 6-4 6-1

Wykręt/Rosikoń - Kyć/Drogowski 4-6 6-3 6-3

Przemek Rosikoń - Darek Frach 3-6 6-1 6-3

Adam Banaśkiewicz - Krzysiek Mila 3-6 7-6 7-6

Romek Janiec - Bartek Kluza 5-7 6-3 6-1

Piotrek Kubat - Maciek Chmielarz 6-2 3-6 5-5 (pierwszy mecz w historii ligi KLT zakończony remisem)

Romek Janiec - Piotrek Mercik 6-1 6-1

 

11.11-17.11

Kubat/Mila - Drobiecki/Mazur 7-6 7-5

Michał Drogowski - Taer Zuabi 6-3 2-6 6-2

Darek Parkitny - Wojtek Pala 6-4 6-7 6-3

Sebastian Sadowski - Dawid Wykręt 5-7 6-3 6-2

Bartek Kluza - Janusz Seremak 7-6 6-2

Maciek Chmielarz - Andrzej Prajs 6-0 6-1

Sebastian Sadowski - Grzesiek Przybysz 6-3 6-3

Piotrek Kubat - Andrzej Prajs 7-5 6-2

 

4.11-10.11

Sławek Kononowicz - Norbert Marshall 6-0 6-4

Michał Drogowski - Ranko Saczek 6-1 6-2

Krzysiek Mila - Darek Frach 4-6 6-2 7-6

Staszek Mika - Sławek Kononowicz 6-2 4-6 6-0

Bartek Kluza - Piotrek Mercik 5-7 7-5 6-3

Sebastian Sadowski - Ernest Kyć 4-6 6-4 6-1

 

1.11

Staszek Mika - Arek Skupiński 6-4 7-5

Arek Skupiński - Norbert Marshall 6-0 6-2

Bartek Kluza - Piotrek Mercik 5-7 7-5 6-3

 

26.10

Pary, które do dzisiaj potwierdziły udział w lidze deblowej:

Wykręt/Rosikoń

Pala/Cieślak

Mila/Kubat

Mercik/Dubarski

Kamieniecki/Saczek

Zuabi/Dłubała

Klimas/Zimmermann

Kyć/Drogowski

Sadowski/Grzybowski

Nowak/Kaczmarski

Michał Denis/Węglewski

Tomek Denis/Rozumek

Wieczorek/Wieczorek

Mazur/Drobiecki

Parkitny/Gadzaliński

 

Pierwsze wyniki nowego sezonu:

Dawid Wykręt - Ernest Kyć 6-7 6-1 6-2

Taer Zuabi - Ranko Saczek 7-5 6-4

Janusz Seremak - Piotrek Mercik 6-3 4-6 7-6

Kyć/Drogowski - Mercik/Dubarski 6-1 6-1

 

22.10

Informacje organizacyjne dotyczące ligi znajdują się w zakładkach: Regulamin Ligi KLT i Formuła: Zima 2020.

 

Tabele singlowe na listopad są rozpisane, można już grać mecze pierwszej rundy, która potrwa do 30.11.

 

Liga deblowa w tym sezonie będzie rozgrywana systemem: każdy z każdym, bez rewanżów i play-offów.

 

Cennik dla ligowców w sezonie zimowym na Parkitce:

 

poniedziałek - piątek do godz 14 - 30zł/h a po godz 14 - 50zł/h

sobota - niedziela od rana do zamknięcia - 40zł/h.

 

18.10

Wyniki końcowe ligi KLT - lato 2019

Singiel:

    SUMA maj czerwiec lipiec sierpień
I Sebastian S 81 20 21 21 19
II Grzesiek P 77 19 19 19 20
III Dawid W 67 17 15 17 18

 

Debel:

    SUMA 1r 2r
I Seba/Darek 20 10 10
II Michał/Ernest 16 7 9
III Dawid/Jeremiasz 15 7 8

 

Całe tabele znajdują się w archiwum.