Aktualności Ligowe

9.02.2019

Marcin Dubarski - Piotrek Mercik 6-2 6-1

Łukasz Kulesza - Krzysiek Mila 6-1 6-4

Ernest Kyć - Krzysiek Mila 6-3 7-5

Piotrek Kubat - Jarek Rajczyk 7-6 3-6 7-6 (10-7)

 

5.02.2019

Od lutego mamy ósmą grupę. W jej składzie są w tym miesiącu:

Witek Pędrich

Zbyszek Dąbrowski

Przemek Rosikoń

Przemek Klimas.

Punktacja w ósmej grupie:

1-10pkt i awans, 2-5pkt i awans, pozostałe- 0pkt.

Trzecie a i czwarta osoba z siódmej grupy zaliczy spadek do ósmej.

 

31.01.2019

Łukasz Kulesza - Adam Banaśkiewicz 6-3 6-1

Arek Dłubała - Michał Drogowski 7-5 7-6

Maciek Chmielarz - Tomek Denis 3-6 6-0 7-6

Darek Nowakowski - Dawid Wykręt 6-4 7-5

 

30.01.2019

Grzesiek Przybysz - Darek Nowakowski 6-2 6-3

Ernest Kyć - Łukasz Kulesza 6-2 2-6 6-4

Andrzej Prajs - Marcin Dubarski 6-4 0-6 6-1

Michał Drogowski - Sebastian Sadowski 4-6 6-3 6-4

Arek Dłubała - Krzysiek Mila 6-3 6-4

 

25.01.2019

Andrzej Prajs - Piotrek Mercik 6-7 6-0 6-2

Darek Parkitny - Taer Zuabi 6-7 6-2 7-6

Piotrek Kubat - Andrzej Prajs 6-1 6-3

Ernest Kyć - Adam Banaśkiewicz 4-6 6-3 6-7

Łukasz Kulesza - Jarek Rajczyk 6-2 6-2

Sebastian Sadowski - Arek Dłubała 6-2 6-1

 

21.01.2019

Piotrek Kubat - Marcin Dubarski 6-1 6-1

Darek Nowakowski - Ranko Saczek 6-0 6-1

Adam Banaśkiewicz - Jarek Rajczyk 7-5 6-3

Janusz Seremak - Arek Matuszczyk 6-3 6-0

Maciek Chmielarz - Jarek Mazur 6-2 6-2

Tomek Denis - Robert Drobiecki 6-1 6-2

Dawid Wykręt - Ranko Saczek 6-2 6-1

 

08.01.2019

W 7 grupie następuje zmiana i za Pawła Pruska dołącza do nas Jeremiasz Węglewski.

Jeremiasz Węglewski - Janusz Seremak 6-2 6-2

Maciek Chmielarz - Robert Drobiecki 7-6 6-2

Piotrek Kubat - Piotrek Mercik 6-2 6-0

 

05.01.2019

Marcin Dubarski - Piotrek Mercik 6-4 6-2

Tomek Denis - Jarek Mazur 6-4 6-4 

Sebastian Sadowski - Krzysiek Mila 6-1 6-4

Michał Drogowski - Krzysiek Mila 6-0 4-6 6-2

 

31.12.2018

Ostatnie wyniki grudniowe:

 

Jarek Rajczyk - Adam Banaśkiewicz 6-3 6-1

Piotr Kubat - Marcin Dubarski 6-2 6-0

Maciek Chmielarz - Mateusz Hanak 6-3 6-1

Ernest Kyć - Łukasz Kulesza 7-6 6-2

Andrzej Prajs - Arek Matuszczyk 6-1 6-4

Taer Zuabi - Jarek Mazur 6-0 6-2

Sebastian Sadowski - Darek Nowakowski 6-3 6-3

Krzysiek Mila - Jarek Rajczyk 6-2 6-2

Tomek Denis - Mateusz Hanak 6-2 6-1

Tomek Denis - Maciek Chmielarz 6-4 6-7 6-2

Krzysiek Mila - Arek Dłubała 6-4 4-6 6-4

 

23.12.2018

Ostatnie wyniki przedświąteczne:

Ernest Kyć - Marcin Dubarski 6-3 6-1

Grzesiek Przybysz - Sebastian Sadowski 6-0 6-2

Janusz Seremak - Mateusz Hanak 6-3 6-1

Krzysiek Mila - Adam Banaśkiewicz 6-4 6-1

 

21.12.2018

Łukasz Kulesza - Piotr Kubat 6-2 6-2

Adam Banaśkiewicz - Arek Dłubała 1-6 6-1 6-2

Piotrek Mercik - Arek Matuszczyk 6-0 6-3

Michał Drogowski - Sebastian Sadowski 6-3 7-5

Taer Zuabi - Robert Drobiecki 6-2 6-2

 

16.12.2018

Przepraszam za opóźnienia w aktualizacji ale teraz powinno być już na bieżąco.

Grzesiek Przybysz - Michał Drogowski 6-3 6-2

Ernest Kyć - Piotrek Kubat 6-3 6-2

Darek Nowakowski - Michał Drogowski 4-6 6-2 6-2

Darek Parkitny - Taer Zuabi 6-1 6-3

Tomasz Denis - Janusz Seremak 6-1 6-0

Dawid Wykręt - Ranko Saczek 6-3 6-4

Darek Parkitny - Jarek Mazur 6-1 6-2

Andrzej Prajs - Piotrek Mercik 5-7 6-1 7-5

Łukasz Kulesza - Marcin Dubarski 6-1 6-0

Arek Dłubała - Jarek Rajczyk 6-3 6-4

 

3.12.2018

Tabele podliczone, ranking uaktualniony, listopad zamknięty.

Zaczynamy grudzień. Umawiajcie się, grajcie i podrzucajcie wyniki.

 

1.12.2018
Grzesiek Przybysz - Krzysiek Mila 7-5 2-6 6-2