Aktualności ligowe

 

Rundę 7 (przedostatnią) gramy do 18.08

 

22.07-1.08

Nowak - Drogowski 6-2 6-2

Królak - Mercik 6-0 6-0 (baraż)

Ubizskyi - Mazur 6-3 7-5

Drogowski/Kyć - Dądela/Babets 6-4 6-1

Nowak - Pala 6-2 7-5

Zuabi - Wykręt 1-6 6-3 7-6

 

19-21.07

Babets - Frach 6-3 5-7 7-5

Babets - Mazur 6-4 6-3

Mika - Mila 6-1 6-1

Rosikoń - Sadowski 6-4 6-2

Królak - Nawrot 6-3 5-7 7-6

Rozumek - Skupiński 6-3 6-3

Kluza - Drobiecki 6-2 6-2

Kubat - Mika 2-6 6-4 6-4

Rosikoń - Kyć 6-1 7-6

 

12-18.07

Wieczorek - Nicpoń 6-1 6-1

Zuabi - Dąbrowski 6-3 3-6 7-6

Sadowski - Pala 6-3 6-4

Grzesiak - Wysocka 6-0 6-3

Królak - Ubizskyi 6-0 6-1

Szwaja - Drobiecki 6-0 6-0

Bąk - Rozumek 6-7 6-3 7-6

Bąk - Kulesza 7-5 2-6 7-6

Rosikoń - Pala 6-3 3-6 6-1

Wieczorek - Dąbrowski 7-6 6-3

Zuabi - Nicpoń 6-4 6-4

Przybysz - Sętowski 6-3 6-0

Przybysz/Wykręt - Harciarek/Moczarska 6-2 1-6 6-1

Drogowski - Sętowski 6-7 6-0 7-6

Skupiński - Kulesza 6-0 7-6

Dąbrowski - Nicpoń 6-0 6-2

Szwaja - Cieślak 6-1 6-2

Kubat - Mila 6-2 4-6 7-6

Mercik - Biela 6-3 1-6 6-4

Jackowska - Kazakin 6-3 6-1

Harciarek/Moczarska - Dądela/Babets 5-7 6-4 6-3

 

5-11.07

Przybysz - Drogowski 6-1 6-2

Sadowski - Kyć 6-3 0-6 6-2

Nawrot - Ubizskyi 6-3 6-2

Kluza - Cieślak 7-5 6-4

Frach - T. Denis 6-3 6-0

Wieczorek - Zuabi 6-2 6-4

Banaśkiewicz - Janiec 6-3 6-3

Bąk - Skupiński 6-2 6-3

Szwaja - Kluza 6-0 6-0

Klimas/Zimmermann - Przybysz/Wykręt 2-6 7-5 6-3

Cieślak/Pala - Dądela/Babets 3-6 6-2 6-4

Sętowski - Klimas 7-5 3-6 7-6

 

28.06-4.07

Babets - T. Denis 4-6 6-1 6-1

Nowak - Kubat 6-0 6-1

Cieślak - Drobiecki 6-2 6-4

Denis/Denis - Dądela/Babets 3-6 7-5 7-6

M. Denis - Janiec 6-4 6-4

Szwaja - Bąk 6-1 6-0 (baraż)

T. Denis - Mazur 6-4 3-6 6-1

Nowak - Mika 6-0 6-0

Kyć - Sętowski 6-7 6-2 7-6 (baraż)

Jackowska - Wysocka 6-2 6-0

Rozumek - Frach 6-2 6-2 (baraż)

M. Denis - Wykręt 7-6 6-3

Jackowska - Ostrowska 6-0 6-2

Banaśkiewicz - Wykręt 7-5 7-5

Cybulski - Mercik 3-6 6-1 7-5

 

24-27.06

Grzesiak - Jackowska 4-6 6-0 6-1

Drogowski/Kyć - Recha/Sikorski 6-3 6-4

Nowak - Mila 6-0 6-0

Harciarek/Moczarska - Recha/Sikorski 6-2 6-1

Kazakin - Wysocka 6-4 6-3

M. Denis - Banaśkiewicz 3-6 7-6 6-4

 

21-23.06

Banaśkiewicz - Cieślak 6-1 6-2

Klimas - Mila 6-2 7-5

Kyć - Klimas 6-3 6-3

Bąk - Cybulski 6-3 6-2

Frach - Cybulski 6-1 6-2

Frach - Marshall 6-3 6-0

Drobiecki - Mazur 7-5 3-6 7-6

Ostrowska - Kazakin 2-6 6-4 7-5

Rosikoń - M. Denis 6-2 6-4

Bąk - Frach 6-2 6-1

Sętowski - Janiec 6-2 6-4

Nowak/Kaczmarski - Denis/Denis 6-2 6-0

Rozumek - Nawrot 6-2 6-1

 

14-20.06

Sadowski - Przybysz 6-3 6-1

Klimas - Zuabi 6-1 6-2

Klimas/Zimmermann - Recha/Sikorski 6-1 6-3

Kubat - Skupiński 6-3 0-6 7-5

Przybysz - M. Denis 6-1 6-1

Kyć - Mila 6-2 6-2

Nowak/Kaczmarski - Recha/Sikorski 6-1 6-2

Rosikoń/Gadzaliński - Dądela/Babets 6-2 6-3

Drobiecki - Babets 6-4 6-3

Sętowski - Mika 6-3 6-3

Sadowska - Ostrowska 6-0 6-0

Nowak - Kulesza 6-1 7-5

Kluza - Wykręt 6-3 7-5

Pala - Sętowski 6-1 6-0

Nowak/Kaczmarski - KLimas/Zimmermann 6-4 6-0

Drogowski - Banaśkiewicz 6-4 6-3

Nicpoń - T. Denis 6-2 6-3

Nicpoń - Kulesza 6-1 6-2

Szwaja - Rozumek 6-1 6-2

Janiec - Mika 1-6 6-2 6-1

Kulesza - T. Denis 7-6 6-4

Nawrot - Ubizskyi 7-6 6-4

Dąbrowski - Cieślak 3-6 6-4 6-4

Rosikoń - Sadowski 6-3 6-1

 

7-13.06

Moczarska - Jackowska 6-0 6-0

Nowak./Kaczmarski - Przybysz/Wykręt 6-3 3-6 6-3

Kyć - Zuabi 6-1 6-1

Bąk - Marshall 6-1 6-3

Wykręt - Kubat 7-5 6-1

Skupiński - Kluza 7-6 2-6 6-4

Bąk - Bachniak 6-2 6-0

Drogowski - Dąbrowski 7-5 0-6 6-3

Mila - Zuabi 6-4 4-6 6-3

Rosikoń - Przybysz 6-1 6-2

Banaśkiewicz - Dąbrowski 6-7 6-1 6-4

Pala - Janiec 6-3 7-6

Wieczorek - Drobiecki 6-2 6-1

Kubat - Kluza 6-1 6-4

 

W końcu zainugurowała Liga Kobiet KLT. W meczu otwarcia Lena Sadowska wygrała z Elą Jackowską 6-2 6-2

Zachęcamy do rozgrywania dalszych spotkań bo nie wiadomo jak długo taka pogoda z nami zagości :)

 

31.05-6.06

Nowak - Nicpoń 6-1 6-0

Nowak/Kaczmarski - Drogowski/Kyć 6-2 6-2

Drogowski/Kyć - Denis/Denis 4-6 7-6 6-4

Wieczorek - Mazur 6-3 6-0

Drogowski - Cieślak 6-2 7-5

Wykręt - Skupiński 6-4 6-0

Klimas/Zimmermann - Denis/Denis 6-1 5-7 6-2

Sadowski - M. Denis 6-4 3-6 6-2

Szwaja - Ubizskyi 6-0 6-0

Marshall - Bachniak 7-5 6-0

Nowak - T. Denis 6-1 6-3

Klimas/Zimmermann - Harciarek/Moczarska 6-4 7-5

Sadowski/Dudek - Nowak/Kaczmarski 5-7 7-5 7-5

Wieczorek - Babets 3-6 6-1 6-4

Nowak/Kaczmarski - Cieślak/Pala 3-6 7-6 6-1

 

Stawki cen kortów wyłącznie dla meczów ligowych:

Korty Włodar (dawna Victoria) - 30zł/h do godz 14 włącznie z weekendami, 45zł/h po godz 14

Korty Bałtyk - 30zł/h

Korty Krater - 27zł/h

 

Ważna informacja dotycząca ligi deblowej i ligi kobiet.

W tych ligach rozegranie minimum 51% meczów jest warunkiem sklasyfikowania na koniec sezonu.

 

24-29.05

Cieślak - Wykręt 6-1 7-5

Wieczorek - Rozumek 6-1 6-4

M. Denis - Sadowski 6-4 1-6 7-5

Babets - Cybulski 1-6 6-4 6-3

Cieślak - Nawrot 6-1 6-0

Nowak - Wieczorek 6-2 6-3 (baraż)

Pala - Kluza 6-1 6-0

Rosikoń - Przybysz 6-3 6-4

Przybysz - Kyć 7-5 5-7 6-1

Przybysz - Sętowski 6-7 6-3 7-6

Sadowski - Pala 2-6 6-2 6-4 (baraż)

Babets - Bąk 3-6 6-3 6-3(baraż)

Nicpoń - Marshall 6-0 6-1

Skupiński - Bachniak 6-2 6-0

Banaśkiewicz - Kluza 6-3 6-3

Zuabi - Drogowski 3-6 7-6 7-6

 

17-23.05

Frach - Ubizskyi 6-0 6-0

Drobiecki - Nawrot 6-4 3-6 6-3

Marshall - Bachniak 3-6 6-3 6-2

Janiec - Kubat 7-5 6-3

Rosikoń - Kyć 6-2 6-1

Cieślak - Drobiecki 6-2 6-3

M. Denis - Zuabi 4-6 6-1 6-3

Janiec - T. Denis 3-6 6-1 6-3

Mika - Kluza 7-5 6-3

Bąk - Frach 3-6 7-6 7-6

Klimas - Dąbrowski 3-6 6-4 6-2

Rosikoń - Sętowski 6-0 6-1

Kulesza - Mazur 6-1 7-6

Dąbrowski - Kulesza 6-4 7-6

Mika - Banaśkiewicz 7-5 6-3

Sętowski - Kyć 5-7 6-4 7-5

Klimas - Kulesza 6-4 6-3

Klimas - Mazur 6-0 6-1

Babets - Rozumek 6-1 6-2

M. Denis - Drogowski 7-5 6-2

Wieczorek - Cybulski 6-0 6-0

Pala - Banaśkiewicz 6-1 6-1

Sadowski-Zuabi 6-4 6-2

Janiec - Mila 6-0 6-2

 

10-16.05

Skupiński - Nicpoń 6-4 6-4

Mila - Kubat 6-4 4-6 7-6

Nicpoń - Bachniak 6-0 6-1

Pala - Mika 6-0 6-0

Nowak - Frach 6-2 6-3

Dąbrowski - Mazur 6-1 6-0

Sadowski - Drogowski 3-6 7-5 6-0

Skupiński - Marshall 6-1 6-0

Wieczorek - Babets 5-7 6-1 7-6

Wykręt - Nawrot 6-1 6-1

Kubat - T. Denis 6-2 6-1

 

4-9.05

Bąk - Ubizskyi 6-1 6-1

Mila - Denis 6-0 6-1

Sętowski - Zuabi 6-2 7-5 (baraż)

Nowak - Bąk 6-1 6-3

Nowak - Ubizskyi 6-0 6-0

 

29.04

Rusza liga kobiet. Będzie rozgrywana systemem: każda z każdą, bez rewanżów.

Zawodniczki zgłoszone:

Lena Sadowska

Emilia Nawrot

Maja Ostrowska

Paulina Moczarska

Ela Jackowska

Teresa Jeziorowska

Agnieszka Kazakin

Alicja Grzesiak

 

Proszę zapoznać się z regulaminem oraz zakładką: Formuła 2021, gdzie omawiane są m.in. kwestie umawiania się na mecze, podawania wyników, wpisowego.

 

20-28.04

Klimas - Nicpoń 6-4 6-1

Rosikoń - Pala 6-0 6-0

Przybysz - Sadowski 1-6 6-4 6-3

Klimas - Marshall 6-3 6-1

Sadowski - Pala 6-3 6-3

Rosikoń - Przybysz 6-1 6-2

Kubat - Klimas 2-6 7-5 7-5

Janiec - Kulesza 6-2 6-0

Kulesza - Drogowski 1-6 6-3 5-5

Drobiecki - Skupiński 6-4 5-7 6-2

Rosikoń - Sadowski 6-3 6-3

Kyć - Banaśkiewicz 6-1 7-5

 

11-18.04

Denis/Denis - Cieślak/Pala 7-6 7-6

Przybysz - Pala 3-6 6-2 6-2

Drogowski - Janiec 6-4 6-2

Rosikoń/Gadzaliński - Denis/Denis 6-2 6-0

Cieślak/Pala - Recha/Sikorski 6-1 7-5

 

1-5.04

Dąbrowski - Kluza 6-7 6-1 6-2

Kluza - Cieślak 6-4 4-6 6-1

Sętowski - Janiec 6-7 6-1 7-6

 

22-28.03

Zuabi - Banaśkiewicz 6-7 7-6 7-5

Sętowski - Kulesza 6-2 7-5

Kubat - Marshall 6-2 6-1

Kyć - Mila 7-5 6-1

Mika - Drobiecki 6-4 6-4

T. Denis - Skupiński 7-5 6-3

Kyć - Zuabi 6-3 4-6 6-1

Wykręt - Bachniak 6-2 6-2

Kubat - Nicpoń 6-2 6-0

 

15-21.03

Sętowski - Drogowski 6-0 3-6 7-5

M. Denis - Cieślak 6-4 6-2

Zuabi - Mila 0-6 6-2 6-1

Mika - Skupiński 7-5 6-1

Bachniak - Ubizskyi 7-5 6-2

M. Denis - Kluza 7-6 4-6 6-4

Mika - T. Denis 6-4 7-6

Cieślak - Dąbrowski 2-6 7-5 7-6

Wykręt - Ubizskyi 6-0 6-2

Nicpoń - Marshall 4-6 6-4 7-6

 

10-14.03

Przybysz - Banaśkiewicz 6-3 2-6 6-1 (baraż)

T. Denis - Drobiecki 3-6 6-1 6-2

Denis/Denis - Przybysz/Wykręt 6-3 1-6 7-5

Denis/Denis - Recha/Sikorski 7-5 6-2

M. Denis - Dąbrowski 7-5 6-4

Mazur - Nawrot 6-2 4-6 7-6

 

8.03

Liga deblowa będzie rozgrywana systemem: każdy z każdym, bez rewanżów. Pary zgłoszone:

Dądela/Babets

Sadowski/Dudek

Drogowski/Kyć

Klimas/Zimmermann

Denis T/Denis M

Cieślak/Pala

Nowak/Kaczmarski

Rosikoń/Gadzaliński

Przybysz/Wykręt

Harciarek/Moczarska

Recha/Sikorski

Można już rozgrywać mecze ligowe. Za umawianie się na mecze odpowiedzialni są kapitanowie- osoby zapisywane jako pierwsze w parach.

 

2-6.03

Nicpoń - Nawrot 6-3 6-3

Pala - Janiec 6-3 3-6 6-0

Dąbrowski - Drobiecki 6-4 6-2

Sadowski - Rosikoń 7-6 6-3

Przybysz - Zuabi 7-6 6-2

Dąbrowski - Cybulski 6-0 6-1

Kubat - Frach 6-7 7-6 6-3

 

22-28.02
Skupiński - Nawrot 6-2 6-1

Mazur - Bachniak 6-7 6-0 6-0

Janiec - M. Denis 7-5 2-6 6-3

Mila - Kulesza 6-2 6-2

Sadowski - Drogowski 6-2 6-1

Sętowski - Kubat 6-2 6-0

Banaśkiewicz - M. Denis 6-3 6-4

Sętowski - Frach 6-2 6-3

Zuabi - Kluza 7-5 5-7 6-0

Cieślak - Kubat 6-4 2-6 7-6

Kulesza - Mika 6-3 4-6 6-0

Kyć - Drogowski 6-3 2-6 6-4

Mazur - Ubizskyi 6-1 6-3

Pala - M. Denis 6-4 6-2

 

13-21.02

Sadowski - Kyć 6-1 6-1

Sętowski - Cieślak 6-2 6-0

Przybysz - T. Denis 6-4 6-2

Zuabi - T. Denis 6-1 6-4

Pala - Banaśkiewicz 7-6 2-6 7-6

Kluza - T. Denis 6-1 7-6

Rosikoń - Kyć 6-3 7-5

Marshall - Mazur 7-6 6-1

Mila - Mika 6-2 7-6

Bachniak - Ubizskyi 6-3 6-4

Skupiński - Nicpoń 6-2 6-2

Rosikoń - Drogowski 6-4 6-0

 

Zmiana w regulaminie:

Grupy pierwszej rundy następnego sezonu ułożymy na podstawie wyników z ostatniej rundy sezonu bieżącego.

Np osoba, która zajmie pierwsze miejsce w G5 w ostatniej rundzie tego sezonu- następny sezon rozpocznie w G3.

Osoba, która zajmie czwarte miejsce w G5 w ostatniej rundzie tego sezonu- następny sezon rozpocznie w G7.

 

Do 28.02 zapisujemy do ligi debla. Formuła ligi debla zależy od ilości chętnych i zostanie ustalona na początku marca.

 

23.01-11.02

Marshall - Ubizskyi 6-4 6-2

Marshall - Bachniak 6-4 6-2

Cieślak - Frach 7-5 7-6

 

21.12-19.01

Banaśkiewicz- Frach 7-5 6-4

Kluza - Skupiński 6-2 6-3

M. Denis - Frach 6-2 7-6

Janiec - Kubat 5-7 7-6 6-1

Banaśkiewicz - Mila 6-4 6-2

K. Cybulski - M. Cybulski 6-1 7-5

Sadowski - Pala 6-3 6-0

Nicpoń - Mazur 6-2 7-6

Drogowski - Banaśkiewicz 6-0 6-2 (baraż)

Rosikoń - Sadowski 6-0 4-6 6-2

Rosikoń - Przybysz 6-4 7-6

Kulesza - Cieślak 7-5 2-6 7-5

Mila - Frach 3-6 6-3 6-4

Kluza - Drobiecki 6-3 6-4

Rosikoń - Pala 6-2 6-3

 

14-20.12

Sadowski-Przybysz 7-6 6-0

Kyć - Zuabi 6-2 6-0

Banaśkiewicz - M. Denis 6-4 6-4

Mika - Drobiecki 6-2 6-2

Cieślak - Nicpoń 6-4 6-0

M. Denis - Mila 6-4 6-2

Marshall - Ubizskyi 6-1 1-6 6-4 (baraż)

Nawrot - Bachniak 6-4 6-3 (baraż)

Pala - Przybysz 5-7 6-0 6-3

 

2-13.12

Mika - Skupiński 6-0 6-2

Janiec - T. Denis 4-6 6-3 6-0

Łyczba - Pietrzak 6-3 6-3 (baraż)

Sętowski - Dłubała 6-4 6-4

Kluza - Mika 6-3 6-3

Sętowski - K. Cybulski 6-0 6-1

Sętowski - M. Cybulski 6-2 6-1

Drogowski - Zuabi 3-6 6-0 6-0

 

25-29.11

T. Denis - Kubat 7-6 7-5

Janiec - Dąbrowski 3-6 6-3 7-6

Pietrzak - Ubizskyi 6-0 6-1

Kubat - Dąbrowski 3-6 6-1 7-6

Kyć - Drogowski 6-1 6-1

Cieślak - Mazur 6-3 6-0

 

23.11

Na dobre rusza nowy sezon Ligi KLT.

Dzisiaj rozpoczęły działalność korty na Parkitce. Cennik oraz informacje na temat nowego sezonu znajdziecie w zakładce: Formuła 2021.

 

 

6-22.11

 

Łyczba - Marshall 6-2 6-3

Bachniak - Marshall 2-6 6-4 6-4

T. Denis - Dąbrowski 6-3 6-2

Nawrot - Ubizskyi 6-3 6-2

Łyczba - Bachniak 6-3 6-3

Pietrzak - Nawrot 6-4 6-3

 

Są już grupy na nowy sezon, można grać.

 

Podium Ligi KLT 2020:

 

    SUMA lis gru sty lut R5 R6 R7 R8
I Przemek R 153 15 18 20 21 21 20 21 17
II Sebastian S 149 21 19 17 18 19 17 17 21
III Grzesiek P 148 19 20 19 17 18 19 17 19

 

Podium Ligi KLT 2020- debel:

 

I Dądela/Kamieniecki 9 1 18-5
II Sadowski/Rosikoń 6 3 14-8
III Kyć/Drogowski 5 4 11-10

 

Pełne tabele końcowe sezonu 2020 znajdują się w zakładce: Rankingi.