Aktualności ligowe

 

Podium Ligi KLT 2020:

 

    SUMA lis gru sty lut R5 R6 R7 R8
I Przemek R 153 15 18 20 21 21 20 21 17
II Sebastian S 149 21 19 17 18 19 17 17 21
III Grzesiek P 148 19 20 19 17 18 19 17 19

 

Podium Ligi KLT 2020- debel:

 

I Dądela/Kamieniecki 9 1 18-5
II Sadowski/Rosikoń 6 3 14-8
III Kyć/Drogowski 5 4 11-10

 

Pełne tabele końcowe sezonu 2020 znajdują się w zakładce: Rankingi.

 

28.09-3.10

Przybysz - M. Denis 6-4 7-5

Nicpoń - Kubat 6-1 4-6 6-3

T. Sętowski - Dąbrowski 4-6 6-2 7-6

Przybysz - Zuabi 6-3 6-1

Sadowski/Rosikoń - Kyć/Drogowski 6-0 4-6 6-3

Sadowski/Rosikoń - Denis/Rozumek. 6-1 6-2

Kluza - Drobiecki 6-3 7-6

Drogowski - Kyć 7-6 6-4

M. Denis - Mila 4-6 6-0 7-6

 

Ze względu na przedłużające się Mistrzostwa Częstochowy turniej kończący sezon Ligi KLT zagramy w sobotę 3. października na Victorii.

Niebawem poinformujemy o godzinie rozpoczęcia oraz zasadach turnieju.

Mamy dodatkowy tydzień na dokończenie R8 i ligi debla.

 

21-27.09

Sadowski - Pala 6-2 6-3

Dądela/Kamieniecki - Sadowski/Rosikoń 7-6 3-6 6-3

M. Denis - Zuabi 6-2 6-3

Kluza - Skupiński 6-1 6-0

 

14-20.09

Skupiński - Drobiecki 7-5 6-2

T. Denis - Kluza 7-5 6-3

T. Denis - Drobiecki 6-1 6-3

K. Cybulski - M. Cybulski 6-3 7-5

Dądela/Kamieniecki - Pala/Cieślak 6-2 6-4

Mila - Zuabi 6-4 6-7 7-6

Banaśkiewicz - Nicpoń 6-1 6-1

T. Denis - Skupiński 4-6 6-3 7-6

M. Cybulski - Biela 6-3 6-3

Przybysz - Mila 6-2 6-4

Denis/Rozumek - Klimas/Zimmermann 6-4 7-5

K. Cybulski - Biela 2-6 6-1 v-0

 

7-13.09

Dądela/Kamieniecki - Denis/Rozumek 6-3 7-5

Mika - Kulesza 6-2 6-2

Dąbrowski - Cieślak 6-4 4-6 7-6

Denis/Rozumek - Pala/Cieślak 3-6 6-4 6-4

Banaśkiewicz - Kubat 6-2 6-2

 

Zaczynamy ostatnią rundę singla.

Gramy do 25.09. Przypilnujcie tego, szczególnie singliści walczący o podium w klasyfikacji generalnej oraz debliści z G1, ponieważ 26.09 jest bazowym terminem zakończenia sezonu.

30.08-6.09

Kyć/Drogowski - Denis/Rozumek 6-1 6-2

Dądela/Kamieniecki - Kyć/Drogowski 6-1 6-3

T. Sętowski - Cieślak 7-6 6-1

Sadowski -Denis 6-1 7-5

 

20-25.08

Klimas - Banaśkiewicz 4-6 6-3 6-0

Nicpoń - Frach 6-4 1-6 7-6

Mika - Skupiński 6-7 7-5 6-3

Mika - Nicpoń 6-7 7-6 6-2

M. Sętowski - Drobiecki 6-4 6-3

 

Panowie urlopowicze- R7 przedłużamy do wtorku 25.08.

10-16.08

T. Sętowski - Mazur 6-1 6-0

Nicpoń - Skupiński 6-3 7-5

Sadowski- Banaśkiewicz 7-5 6-3

Zuabi - Janiec 7-6 6-2

Idziak - Mila 6-2 6-1

Prajs - Mazur 6-3 6-7 7-6

Rosikoń - Pala 3-6 7-5 6-3

Przybysz - Drogowski 6-3 6-2

T. Sętowski - Kluza 6-3 7-5

Rosikoń - Przybysz 6-0 6-2

Kluza - Mazur 6-0 6-3

Klimas - Sadowski 6-3 6-1

 

4-9.08
Dąbrowski - Kulesza 7-6 6-1

Frach - Mika 6-4 6-0

Kubat - Cieślak 7-5 7-5

Idziak - Dąbrowski 6-4 6-2

Mila - Kulesza 7-5 6-3

Kyć - Banaśkiewicz 6-2 6-2

Mila - Dąbrowski 7-6 6-3

Rosikoń - Drogowski 6-0 6-1

 

27.07-2.08

T. Sętowski - Prajs 6-1 6-4

Sadowski - Kyć 3-6 6-3 6-3

Prajs - Kluza 6-3 3-6 6-3

Frach - Skupiński 6-2 6-4

Klimas/Zimmermann - Sadowski/Rosikoń 6-3 6-4

Pala - Drogowski 6-4 6-3

 

22-26.07

Cieślak - T. Denis 7-6 6-2

Zuabi - Chmielarz 6-4 6-2

Kyć/Drogowski - Klimas/Zimmermann 7-5 6-4

M. Denis - Chmielarz 6-3 2-6 7-6

Kubat - T. Denis 7-6 7-5

M. Denis - Zuabi 6-4 7-5

Klimas - Kyć 6-4 6-4

Pala - Przybysz 6-1 7-5

 

20.07

Kilku zawodników ma kontuzje, ligę opuszcza Darek P, po kontuzji wraca Dawid W.

R7 kończymy 16.08. W grupie 8 zagra 5 zawodników, nie ma grupy 9.

 

13-19.07 (przedłużamy R6 do niedzieli ze względu na pogodę w pierwszych tygodniach rundy, R1 ligi deblowej też gramy do 19.07)

K. Cybulski - Biela 6-1 v-0

Mazur - Seremak 6-1 1-6 7-6

Cieślak - M. Cybulski 6-2 4-6 6-2

Janiec - Kubat 6-3 6-1

Kluza - Prajs 6-4 6-7 7-6

T. Sętowski - M. Sętowski 6-4 5-7 7-6

K. Cybulski - Mazur 6-1 6-3

Sadowski/Rosikoń - Dądela/Kamieniecki 7-5 6-4

Dąbrowski - Kluza 6-1 6-7 6-4

Kyć - Frach 6-3 7-5

Klimas - Idziak 6-3 6-2

Kamieniecki/Dądela - Kyć/Drogowski 6-2 6-0

Dąbrowski - Prajs 6-3 6-3

Pala - Mila 6-3 6-1

Drobiecki - M. Cybulski 6-2 6-4

Dąbrowski - Nicpoń 6-2 7-6

Kamieniecki/Dądela - Klimas/Zimmermann 4-6 6-3 6-3

Nicpoń - Prajs 6-4 6-4

Denis/Rozumek - Mercik/Ociepa 6-0 6-3

Rosikoń - Przybysz 6-1 6-2

Idziak - Kyć 6-2 6-1

Pala - Zuabi 6-4 6-4

Kamieniecki/Dądela - Denis/Rozumek 7-5 6-1

 

7-12.07

Przybysz - M. Denis 6-2 6-2

Sadowski - M. Denis 4-6 6-3 6-1

Sadowski/Rosikoń - Denis/Rozumek 6-0 6-1

Denis/Rozumek - Cybulski/Cybulski 6-2 7-5

Cieślak - Drobiecki 6-4 6-4

Janiec - T. Denis 6-2 6-3

Banaśkiewicz - Chmielarz 7-5 3-6 7-5

Nicpoń - Kluza 7-6 7-6

Przybysz - Sadowski 6-3 3-6 6-2

Skupiński - Drobiecki 6-0 6-4

Rosikoń - M. Denis 6-3 6-4

Sadowski - Rosikoń - 2-6 6-3 6-3

 

1-5.07

Kulesza - Kubat 6-1 6-3

Pala - Drogowski 6-2 6-3

Skupiński - M. Cybulski 6-3 6-3

Banaśkiewicz - Mika 6-2 6-0

Kyć/Drogowski - Sadowski/Rosikoń 2-6 6-2 6-4

Zuabi - Mila 6-1 3-6 6-2

Drogowski - Zuabi 6-0 6-3

K. Cybulski - Seremak 4-6 6-4 7-6

Janiec - Kulesza 7-5 6-2

 

25-28.06

Kulesza - T. Denis 6-3 6-3

Drogowski - Mila 6-3 7-5

Klimas - Kyć 6-3 1-6 6-1

 

18-21.06

Klimas/Zimmermann - Kyć/Drogowski 6-3 6-1

Kubat - T. Denis 7-5 6-1

 

15.06

Witamy w lidze singlowej Tomka Sętowskiego i Mikołaja Sętowskiego.

Grupy rundy 6 singla są już na stronie. Ostateczny termin rozegrania R6 to 15.07.

Fazę zasadniczą ligi deblowej gramy do 15.07. Po niej nastąpi podział na grupy. Więcej o lidze deblowej w zakładce: formuła 2020.

 

8-14.06 (ostatni tydzień piątej rundy)

Staszek Mika - Marcin Cieślak 6-1 6-2

Michał Denis - Michał Drogowski 6-2 6-3

Cieślak/Pala - Mercik/Ociepa 6-0 6-2

Darek Frach - Andrzej Prajs 7-6 5-7 7-6

Adam Banaśkiewicz - Bartek Kluza 6-1 6-4

Łukasz Kulesza - Jarek Mazur 6-1 7-6

Staszek Mika - Robert Drobiecki 6-3 6-4

Grzesiek Przybysz - Taer Zuabi 6-1 6-1

Wojtek Pala - Przemek Klimas 6-4 6-2

Przemek Rosikoń - Przemek Klimas 4-6 6-4 6-3

Piotrek Idziak - Adam Banaśkiewicz 6-7 7-6 6-4

Maciek Chmielarz - Piotrek Kubat 6-7 6-2 7-6

Romek Janiec - Darek Frach 7-5 3-6 7-6

Łukasz Kulesza - Janusz Seremak 6-1 6-0

Piotrek Idziak - Bartek Kluza 6-1 6-0

Sebastian Sadowski - Wojtek Pala 3-6 6-3 6-1

Przemek Rosikoń - Sebastian Sadowski 6-1 6-3

Sadowski/Rosikoń - Klimas/Zimmerman 6-1 5-7 7-6

Zbyszek Nicpoń - Jarek Mazur 7-5 7-5

Przemek Rosikoń - Wojtek Pala 7-5 4-6 6-0

 

2-7.06

Michał Cybulski - Sylwester Biela 6-4 6-4

Sebastian Sadowski - Przemek Klimas 6-0 6-3

Łukasz Kulesza - Zbyszek Nicpoń 6-2 6-2

Staszek Mika - Tomek Denis 4-6 6-1 6-3

Zbyszek Dąbrowski - Konrad Cybulski 7-5 6-7 7-6

Zbyszek Dąbrowski - Arek Skupiński 6-4 6-3

Michał Drogowski - Maciek Chmielarz 6-4 6-4

Michał Drogowski - Piotrek Kubat 3-6 6-2 7-6

Kamieniecki/Dądela - Pala/Cieślak 1-6 6-1 6-2

 

27-31.05

Krzysiek Mila - Andrzej Prajs 6-3 6-1

Krzysiek Mila - Romek Janiec 7-6 6-4

Sylwester Biela - Arek Matuszczyk 6-0 6-0

 

22-24.05

Michał Cybulski - Norbert Marshall 6-4 6-4

Michał Denis - Piotrek Kubat 6-4 7-5

Tomek Denis - Marcin Cieślak 6-4 6-7 7-6

 

15-17.05

Michał Cybulski - Arek Matuszczyk 6-3 6-1

Arek Skupiński - Konrad Cybulski 6-4 7-6

Tomek Denis - Robert Drobiecki 6-0 7-5

Michał Denis - Maciek Chmielarz 4-6 6-0 6-1

Zbyszek Nicpoń - Janusz Seremak 6-2 6-1

 

12.05

W lidze singlowej runda 5 potrwa do 14.06.

Aby ułatwić umawianie się na mecze, w zakładce: Komentarze możecie umieszczać informacje o stałych rezerwacjach kortów, kontuzjach, urlopach. Korzystajcie z tego i piszcie jeśli np macie gdzieś zarezerwowane stałe godziny.

 

4.05

Większością głosów (3 głosy przeciw) zdecydowaliśmy, że sezon letni będzie kontynuacją zimy. Rundy 5-8 zamierzamy rozegrać do ok 15 września, po czym planujemy zorganizować zakończenie sezonu.

Kilka osób zmaga się z długotrwałymi kontuzjami, mamy kilka powrotów do ligi. Składy grup są już na stronie.

Przestaje obowiązywać możliwość kończenia meczów remisem. Ta zasada dotyczyła tylko sezonu halowego.

W zakładce: formuła 2020 będziemy informować o wynegocjowanych stawkach cenowych na różnych kortach.

 

9.03-15.03

Romek Janiec - Adam Banaśkiewicz 3-6 7-6 7-6

Piotrek Idziak - Arek Skupiński 6-2 6-0

Romek Janiec - Janusz Seremak 4-6 6-3 7-6

Sadowski/Rosikoń - Mila/Kubat 6-2 6-2

Sadowski/Rosikoń - Cieślak/Pala 6-2 6-4

Przemek Klimas - Ernest Kyć 6-2 6-1

 

2.03-8.03

Maciek Chmielarz - Andrzej Prajs 7-6 6-1

Bartek Kluza - Sławek Kononowicz 6-2 6-4

Marcin Cieślak - Norbert Marshall 6-3 6-3

Sebastian Sadowski - Michał Denis 7-5 6-4

Staszek Mika - Krzysiek Mila 6-1 5-7 6-0

Piotrek Idziak - Robert Drobiecki 6-3 5-7 7-5

Taer Zuabi - Andrzej Prajs 2-6 7-6 7-6

Krzysiek Mila - Piotrek Kubat 6-2 4-6 7-6

 

24.02-1.03

Marcin Cieślak - Piotrek Mercik 6-1 6-0

Pala/Cieślak - Mercik/Dubarski 6-3 6-0

Pala/Cieślak - Mila/Kubat 6-3 6-1

Tomek Denis - Staszek Mika 1-6 7-6 6-1

Klimas/Zimmermann - Kubat/Mika 6-1 6-1

Klimas/Zimmermann - Mazur/Drobiecki 6-2 6-4

Piotrek Kubat - Tomek Denis 6-2 6-3

Jarek Mazur - Sławek Kononowicz 7-5 6-0

Marcin Cieślak - Arek Matuszczyk 6-1 6-2

Krzysiek Mila - Tomek Denis 6-2 2-6 6-2

Jarek Mazur - Konrad Cybulski 1-6 6-2 7-6

Bartek Kluza - Jarek Mazur 7-6 6-3

Bartek Kluza - Konrad Cybulski 7-5 6-1

Wojtek Pala - Grzesiek Przybysz 6-2 1-6 6-0

 

17.02-23.02

Przemek Rosikoń - Darek Parkitny 6-4 6-4

Norbert Marshall - Arek Matuszczyk 7-6 6-1

Pala/Cieślak - Mazur/Drobiecki 6-3 6-1

Piotrek Kubat - Staszek Mika 6-4 7-6

 

10.02-16.02

Ranko Saczek - Michał Denis 6-4 6-4

Piotrek Mercik - Norbert Marshall 7-6 7-6

Piotrek Mercik - Arek Matuszczyk 6-1 6-4

Taer Zuabi - Maciek Chmielarz 6-4 3-6 6-3

Przemek Rosikoń - Wojtek Pala 6-3 6-4

 

3.02-9.02

Romek Janiec - Sławek Kononowicz 6-4 6-3

Przemek Klimas - Michał Denis 6-1 1-6 7-6

Konrad Cybulski - Marcin Cieślak 6-3 5-7 7-6

Sławek Kononowicz - Norbert Marshall 6-1 6-3

Adam Banaśkiewicz - Andrzej Prajs 7-5 7-6

Denis/Rozumek - Kamieniecki/Saczek 6-2 6-4

Romek Janiec - Robert Drobiecki 6-1 6-4

Andrzej Prajs - Zbyszek Dąbrowski 1-6 krecz Zbyszka

Andrzej Prajs - Darek Frach 7-6 krecz Darka

Przemek Rosikoń - Sebastian Sadowski 6-0 7-6

Grzesiek Przybysz - Przemek Rosikoń 7-5 7-6

Piotrek Mercik - Arek Matuszczyk 6-0 6-1

Sebastian Sadowski - Grzesiek Przybysz 5-7 6-0 3-3

 

27.01-2.02

Janusz Seremak - Jarek Mazur 6-2 6-1

Arek Skupiński - Bartek Kluza 6-4 4-6 7-6

Adam Banaśkiewicz - Zbyszek Dąbrowski 1-6 6-3 6-1

Dawid Wykręt - Przemek Klimas 3-6 7-6 7-6

Darek Frach - Adam Banaśkiewicz 6-3 6-3

Pala/Cieślak - Zuabi/Dłubała 6-3 7-6

Jarek Mazur - Jacek Wieczorek 6-2 6-1

Piotrek Kubat - Jarek Mazur 6-2 6-7 7-6

Robert Drobiecki - Norbert Marshall 6-1 6-0

Robert Drobiecki - Sławek Kononowicz 6-3 6-1

Maciek Chmielarz - Arek Skupiński 6-3 6-2

Staszek Mika - Bartek Kluza 6-4 6-3

Ranko Saczek - Taer Zuabi 6-1 6-3

Denis/Rozumek - Mazur/Drobiecki 6-1 6-1

Marcin Cieślak - Arek Matuszczyk 7-5 6-1

 

20.01-26.01

Piotrek Idziak - Arek Matuszczyk 6-0 6-0

Wojtek Pala - Darek Nowakowski 6-7 7-5 7-6

Piotrek Kubat - Janusz Seremak 7-6 6-2

Wojtek Pala - Arek Dłubała 6-0 6-3

Przemek Rosikoń - Ernest Kyć 6-2 5-7 7-6

Michał Drogowski - Ranko Saczek 6-2 6-3

Ernest Kyć - Grzesiek Przybysz 6-3 1-6 6-1

 

13.01-19.01

Dłubała/Zuabi - Denis/Rozumek 6-7 7-6 7-6

Piotrek Idziak - Piotrek Mercik 6-1 6-3

Marcin Cieślak - Piotrek Mercik 6-4 6-3

Romek Janiec - Norbert Marshall 6-0 6-1

Piotrek Idziak - Marcin Cieślak 6-0 6-4

Sebastian Sadowski - Ernest Kyć 6-2 6-2

Michał Denis - Tomek Denis 7-6 6-4

Maciek Chmielarz - Bartek Kluza 6-2 6-3

Konrad Cybulski - Piotrek Mercik 2-6 6-2 6-4

 

7.01-12.01

Staszek Mika - Arek Skupiński 6-4 6-3

Przemek Klimas - Tomek Denis 6-2 7-5

Kyć/Drogowski - Pala/Cieślak 7-6 6-4

Kyć/Drogowski - Denis/Rozumek 3-6 6-2 6-3

Drogowski - Zuabi 6-4 6-4

Klimas/Zimmermann - Dłubała/Zuabi 6-1 6-3

Maciek Chmielarz - Staszek Mika 3-6 6-0 6-2

Klimas/Zimmermann - Kamieniecki/Saczek 6-2 6-2

Pala/Cieślak - Denis/Rozumek 6-0 6-1

Ernest Kyć - Arek Dłubała 6-1 6-2 (baraż)

 

Na ostatnie wyniki grudniowe czekamy do 8.01. Można już umawiać się i grać styczniowe mecze.

Witamy w lidze Piotrka Idziaka i ponownie wśród singlistów Marcina Cieślaka.

 

27.12-8.01

Zbyszek Dąbrowski - Maciek Chmielarz 6-4 1-6 7-6

Darek Parkitny - Michał Drogowski 6-4 6-3

Jacek Wieczorek - Norbert Marshall 3-6 6-4-6-4

Arek Skupiński - Sławek Kononowicz 6-2 6-2

Przemek Rosikoń - Dawid Wykręt 4-6 6-2 6-3

Przemek Rosikoń - Taer Zuabi 6-3 7-6

Staszek Mika - Robert Drobiecki 6-4 6-3

Ranko Saczek - Maciek Chmielarz 7-6 4-6 7-6

Ranko Saczek - Zbyszek Dąbrowski 6-4 6-2

Andrzej Prajs - Robert Drobiecki 2-6 6-3 6-3

Krzysiek Mila - Jarek Mazur 6-2 6-1

Wojtek Pala - Przemek Klimas 3-6 7-6 7-6

Robert Drobiecki - Konrad Cybulski 6-3 6-1

Tomek Denis - Bartek Kluza 6-4 6-2

Darek Nowakowski - Zbyszek Dąbrowski  6-2 6-3

Darek Nowakowski - Ranko Saczek 6-3 6-7 7-6

Jacek Wieczorek - Arek Matuszczyk 6-7 6-0 7-6

Kyć/Drogowski - Pala/Cieślak 6-4 7-6

Michał Denis - Romek Janiec 6-7 6-1 7-6

Adam Banaśkiewicz - Piotrek Kubat 1-6 6-4 6-3

 

16.12-23.12

Arek Dłubała - Taer Zuabi 6-4 2-6 6-3

Michał Denis - Piotrek Kubat 6-1 7-5

Arek Skupiński - Piotrek Mercik 6-3 7-6

Denis/Rozumek- Denis/Węglewski 7-5 3-6 7-6

Sebastian Sadowski - Darek Parkitny 7-6 6-3

Tomek Denis - Jarek Mazur 6-3 6-1

Darek Frach - Przemek Klimas 7-6 7-6

Sadowski/Grzybowski - Kyć/Drogowski 6-4 6-1

Bartek Kluza - Jarek Mazur 6-3 6-2

Przemek Klimas - Ernest Kyć 6-1 6-4

Ernest Kyć - Darek Frach 6-1 6-2

Pala/Cieślak - Denis/Węglewski 3-6 6-1 6-3

Janusz Seremak - Sławek Kononowicz 6-4 6-3

Michał Denis - Adam Banaśkiewicz 6-7 7-6 7-6

Grzesiek Przybysz - Sebastian Sadowski 6-2 3-6 ( mecz zakończony remisem)

Klimas/Zimmermann - Denis/Rozumek 6-3 6-4

 

8.12-15.12

Norbert Marshall - Arek Matuszczyk 6-3 6-2

Andrzej Prajs - Konrad Cybulski 7-6 2-6 7-5

Wykręt/Rosikoń - Denis/Węglewski 6-3 6-3

Klimas/Zimmermann - Pala/Cieślak 6-3 6-4

Sadowski/Grzybowski - Klimas/Zimermann 6-3 6-1

Wojtek Pala - Darek Frach 5-7 6-2 6-4

Krzysiek Mila - Tomek Denis 6-4 6-1

Andrzej Prajs - Staszek Mika 6-3 3-6 7-5

Sebastian Sadowski - Michał Drogowski 6-1 6-4

Arek Skupiński - Janusz Seremak 4-6 6-3 6-4

Sławek Kononowicz - Piotrek Mercik 6-1 6-0

Piotrek Kubat - Romek Janiec 6-3 6-0

Krzysiek Mila - Bartek Kluza 6-2 6-2

Ernest Kyć - Wojtek Pala 6-3 7-6

Janusz Seremak - Piotrek Mercik 6-0 6-1

Grzesiek Przybysz - Michał Drogowski 6-4 6-0

Staszek Mika - Konrad Cybulski 6-1 6-0

 

5.12

Grupy na grudzień są rozpisane.

Ligę opuszczają: Łukasz Słabosz, Witek Pędrich i Arek Gawęda.

Do ligi dołączają: Jacek Wieczorek i Arek Matuszczyk.

 

25.11-4.12

Przemek Rosikoń - Krzysiek Mila 6-3 6-0

Taer Zuabi - Tomek Denis 7-6 6-4

Denis/Węglewski - Klimas/Zimmermann 6-3 6-3

Staszek Mika - Norbert Marshall 6-0 6-1

Darek Frach - Adam Banaśkiewicz 7-6 7-5

Grzesiek Przybysz - Ernest Kyć 6-3 6-1

Michał Drogowski - Tomek Denis 6-0 6-3

Piotrek Kubat - Andrzej Prajs 7-5 6-2

Darek Parkitny - Arek Dłubała 3-6 6-2 6-1

Ranko Saczek - Tomek Denis 3-6 6-2 7-6

Grzesiek Przybysz - Dawid Wykręt 7-5 6-2

Przemek Klimas - Maciek Chmielarz 6-3 6-2

Przemek Klimas - Andrzej Prajs 6-3 6-3

Przemek Rosikoń - Adam Banaśkiewicz 6-4 6-3

Michał Denis - Konrad Cybulski 6-3 6-1

Zbyszek Dąbrowski - Jarek Mazur 6-1 6-0

Zbyszek Dąbrowski - Robert Drobiecki 6-3 6-3

Jarek Mazur - Robert Drobiecki 3-6 6-2 7-6

 

18.11-24.11

Przemek Klimas - Piotrek Kubat 6-4 6-1

Wykręt/Rosikoń - Kyć/Drogowski 4-6 6-3 6-3

Przemek Rosikoń - Darek Frach 3-6 6-1 6-3

Adam Banaśkiewicz - Krzysiek Mila 3-6 7-6 7-6

Romek Janiec - Bartek Kluza 5-7 6-3 6-1

Piotrek Kubat - Maciek Chmielarz 6-2 3-6 5-5 (pierwszy mecz w historii ligi KLT zakończony remisem)

Romek Janiec - Piotrek Mercik 6-1 6-1

 

11.11-17.11

Kubat/Mila - Drobiecki/Mazur 7-6 7-5

Michał Drogowski - Taer Zuabi 6-3 2-6 6-2

Darek Parkitny - Wojtek Pala 6-4 6-7 6-3

Sebastian Sadowski - Dawid Wykręt 5-7 6-3 6-2

Bartek Kluza - Janusz Seremak 7-6 6-2

Maciek Chmielarz - Andrzej Prajs 6-0 6-1

Sebastian Sadowski - Grzesiek Przybysz 6-3 6-3

Piotrek Kubat - Andrzej Prajs 7-5 6-2

 

4.11-10.11

Sławek Kononowicz - Norbert Marshall 6-0 6-4

Michał Drogowski - Ranko Saczek 6-1 6-2

Krzysiek Mila - Darek Frach 4-6 6-2 7-6

Staszek Mika - Sławek Kononowicz 6-2 4-6 6-0

Bartek Kluza - Piotrek Mercik 5-7 7-5 6-3

Sebastian Sadowski - Ernest Kyć 4-6 6-4 6-1

 

1.11

Staszek Mika - Arek Skupiński 6-4 7-5

Arek Skupiński - Norbert Marshall 6-0 6-2

Bartek Kluza - Piotrek Mercik 5-7 7-5 6-3

 

26.10

Pary, które do dzisiaj potwierdziły udział w lidze deblowej:

Wykręt/Rosikoń

Pala/Cieślak

Mila/Kubat

Mercik/Dubarski

Kamieniecki/Saczek

Zuabi/Dłubała

Klimas/Zimmermann

Kyć/Drogowski

Sadowski/Grzybowski

Nowak/Kaczmarski

Michał Denis/Węglewski

Tomek Denis/Rozumek

Wieczorek/Wieczorek

Mazur/Drobiecki

Parkitny/Gadzaliński

 

Pierwsze wyniki nowego sezonu:

Dawid Wykręt - Ernest Kyć 6-7 6-1 6-2

Taer Zuabi - Ranko Saczek 7-5 6-4

Janusz Seremak - Piotrek Mercik 6-3 4-6 7-6

Kyć/Drogowski - Mercik/Dubarski 6-1 6-1

 

22.10

Informacje organizacyjne dotyczące ligi znajdują się w zakładkach: Regulamin Ligi KLT i Formuła: Zima 2020.

 

Tabele singlowe na listopad są rozpisane, można już grać mecze pierwszej rundy, która potrwa do 30.11.

 

Liga deblowa w tym sezonie będzie rozgrywana systemem: każdy z każdym, bez rewanżów i play-offów.

 

Cennik dla ligowców w sezonie zimowym na Parkitce:

 

poniedziałek - piątek do godz 14 - 30zł/h a po godz 14 - 50zł/h

sobota - niedziela od rana do zamknięcia - 40zł/h.

 

18.10

Wyniki końcowe ligi KLT - lato 2019

Singiel:

    SUMA maj czerwiec lipiec sierpień
I Sebastian S 81 20 21 21 19
II Grzesiek P 77 19 19 19 20
III Dawid W 67 17 15 17 18

 

Debel:

    SUMA 1r 2r
I Seba/Darek 20 10 10
II Michał/Ernest 16 7 9
III Dawid/Jeremiasz 15 7 8

 

Całe tabele znajdują się w archiwum.