Aktualności Ligowe

 

 

13 Października od godziny 12 na Bałtyku turniej deblowo-ligowy i oficjalne zakończenie sezonu w okolicach 16-17.

 

Ostateczne wyniki uwzględniające wszystkie letnie miesiące :

I Sebastian S. 490 100 100 100 90 100
II Michał D. 400 80 80 80 80 80
III Wojciech P. 390 90 90 90 70 50
4 Rafael D. 350 40 60 80 100 70
5 Marcin C. 330 70 70 70 60 60
6 Grzegorz P. 310 30 50 70 80 80
7 Arek D. 280 80 80 50 40 30
8 Krzysztof M. 270 70 70 60 30 40
  Dariusz F. 270 10 40 60 70 90
10 Zbyszek N. 250 50 60 50 50 40
11 Dariusz N. 200 10 20 40 60 70
12 Andrzej K. 170 20 30 40 30 50
13 Robert D. 164 60 50 30 20 4
14 Ranko S. 155 5 10 30 50 60
15 Dawid W. 118 60 40 10 3 5
16 Jarek M. 108 50 30 20 5 3
17 Adam B. 85   5 10 40 30
18 Tomasz L. 63 40 20 3 0 0
19 Artur P. 45 30 10 5    
20 Mariusz M. 40     5 20 15
21 Piotr K. 38 20 5 0 3 10
22 Jarek R. 37   3 20 10 4
23 Maciek O. 28   0 3 10 15
24 Maciek S. 25   0 0 5 20
25 Julia B. 8 5 3      

 

7.10.2018

Andrzej Kamieniecki - Zbyszek Nicpoń 7-5 6-4 

Marcin Cieślak - Adam Banaśkiewicz 3-6 6-4 10-6

 

2.10.2018

Krzysiek Mila - Arek Dłubała 7-5 5-7 krecz Arka

 

1.10.2018

Maciek Saboczyński - Piotr Kubat 6-2 0-1 krecz Maćka

Dawid Wykręt - Jarek Mazur 6-2 6-4

 

27.09.2018

Darek Nowakowski - Ranko Saczek 6-4 6-3

Sebastian Sadowski - Michał Drogowski 6-2 6-0

 

26.09.2018

Marcin Cieślak - Zbyszek Nicpoń 6-4 7-5

Sebastian Sadowski - Darek Frach 6-2 6-2

 

23.09.2018

Marcin Cieślak - Andrzej Kamieniecki 6-3 6-3

Grzegosz Przybysz - Ranko Saczek 6-3 6-3

Jarek Mazur - Marcin Dubarski 7-5 6-1

 

20.09.2018

Dawid Wykręt - Marcin Dubarski 6-2 6-4

Grzegorz Przybysz - Dariusz Nowakowski 6-4 6-3

 

31.08.2018

Darek Nowakowski - Arek Dłubała 6-1 4-6 6-1

Andrzej Kamieniecki - Robert Drobiecki 6-2 2-6 6-1

 

30.08.2018

Rafael Dądela - Sebastian Sadowski 2-6 6-0 7-5

Piotr Kubat - Tomek Lamik 6-1 7-5

Adam Banaśkiewicz - Robert Drobiecki 3-6 6-1 7-6

Ranko Saczek - Arek Dłubała 6-2 6-2

Maciek Saboczyński - Tomek Lamik 6-2 6-2

 

27.08.2018

Maciek Ociepa - Jarek Mazur 1-6 6-4 6-4

 

23.08.2018

Maciek Saboczyński - Marcin Dubarski 3-6 6-0 6-0

Adam Banaśkiewicz - Andrzej Kamieniecki 6-2 6-4

Darek Frach - Zbyszek Nicpoń 6-0 5-7 6-2

 

18.08.2018

Piotr Kubat - Marcin Dubarski 6-0 6-0

Mariusz Musialik - Jarek Mazur 6-2 6-1

Darek Nowakowski - Ranko Saczek - 6-3 6-4

 

17.08.2018

Michał Drogowski - Marcin Cieślak 6-3 3-6 6-4

Maciek Saboczyński - Piotr Kubat 6-0 6-0

 

15.08.2018

Michał Drogowski - Darek Frach 6-2 6-3

Marcin Cieślak - Zbyszek Nicpoń 7-6 6-4

Sebastian Sadowski - Grzesiek Przybysz 6-7 6-4 7-5 ( jako ciekawostka mecz trwał 4 godziny i 26 minut ; ma ktoś ochotę poprawić ?? ;)  )

Ranko Saczek - Krzysiek Mila 6-0 4-6 6-1

 

13.08.2018

Darek Nowakowski - Krzysiek Mila 6-2 6-1

Grzesiek Przybysz - Wojtek Pala 6-2 7-5

 

10.08.2018

Z ligi rezygnuje Artur Prochaska , w zmian do 6 grupy dołącza Marcin Dubarski.

 

9.08.2018

Darek Frach - Marcin Cieślak  6-3 7-5

 

4.08.2018

Pierwsze sierpniowe mecze:

Sebastian Sadowski - Wojtek Pala 3-6 7-5 6-0

Michał Drogowski - Zbyszek Nicpoń 6-3 6-3

 

31.07.2018

Michał Drogowski - Marcin Cieślak 6-3 6-4

Darek Frach - Zbyszek Nicpoń 7-6 6-4

Artur Prochaska - Tomek Lamik 6-3 6-0

Adam Banaśkiewicz - Artur Prochaska 6-3 2-6 6-3

Grzesiek Przybysz - Krzysiek Mila 6-1 6-1

Rafael Dądela - Grzesiek Przybysz 6-3 6-4

 

29.07.2018

Jarek Rajczyk - Tomek Lamik 7-5 6-2

 

25.07.2018

Wojtek Pala - Michał Drogowski 6-2 6-1

Maciek Ociepa - Piotr Kubat 6-3 3-6 7-5

 

24.07.2018

Jarek Rajczyk - Artur Prochaska 1-6 6-2 6-4

Sebastian Sadowski - Michał Drogowski 7-5 6-0

Grzegorz Przybysz - Arek Dłubała 4-6 6-2 7-5

 

22.07.2018

Ranko Saczek - Dawid Wykręt 6-2 6-1

Zbyszek Nicpoń - Andrzej Kamieniecki 7-5 6-1

 

21.07.2018

Darek Nowakowski - Jarek Mazur 6-1 6-0

Ranko Saczek - Jarek Mazur 6-3 6-2

Andrzej Kamieniecki - Robert Drobiecki 7-6 0-6 6-2

 

19.07.2018

Darek Nowakowski - Ranko Saczek 6-2 6-4

Zbyszek Nicpoń - Robert Drobiecki 6-0 2-6 7-5

Rafael Dądela - Arek Dłubała 6-0 6-0

Mariusz Musialik - Piotr Kubat 6-3 6-2

 

14.07.2018

Sebastian Sadowski - Wojtek Pala 5-7 6-2 6-1

Jarek Rajczyk - Adam Banaśkiewicz 6-1 7-5

 

13.07.2017

Sebastian Sadowski - Marcin Cieślak 6-0 6-1

 

11.07.2018

Z powodów braku czasu i wyjazdów wakacyjnych Julia Baszanowska opuszcza ligę z możliwością przyszłego powrotu. Na jej miejsce do ligi dołącza Mariusz Musialik.

 

10.07.2018

Darek Frach - Robert Drobiecki 7-6 3-6 6-3

Rafael Dądela - Krzysiek Mila 6-4 6-3

 

02.07.2018

Zaczynamy nowy miesiąc:

Wojtek Pala - Marcin Cieślak 6-2 4-6 6-1

Krzysiek Mila - Arek Dłubała 6-3 6-4

Darek Nowakowski - Dawid Wykręt 7-6 7-5

 

30.06.2018

Maciek Saboczyński - Maciek Ociepa 6-3 6-2

Maciek Saboczyński - Jarek Rajczyk 2-6 7-5 10-8

Adam Banaśkiewicz - Maciek Saboczyński 6-4 6-2

Adam Banaśkiewicz - Maciek Ociepa 6-2 6-2

Darek Nowakowski - Ranko Saczek 6-2 6-0

Jarek Rajczyk - Adam Banaśkiewicz 6-4 2-6 10-7

 

28.06.2018

Rafael Dądela - Jarek Mazur 6-1 6-1

Grzesiu Przybysz - Dawid Wykręt 7-5 6-3

Grzesiu Przybysz - Jarek Mazur 6-1 6-3

Michał Drogowski - Marcin Cieślak 6-1 6-3                  

 

24.06.2018

Ranko Saczek - Julia Baszanowska 6-3 6-2

Andrzej Kamieniecki - Tomek Lamik 6-1 6-3

Rafael Dądela - Grzesiu Przybysz 6-4 6-4

Sebastian Sadowski - Wojtek Pala 6-3 6-1

Arek Dłubała - Krzysiek Mila 6-3 3-6 6-3

 

23.06.2018

Ranko Saczek - Piotrek Kubat 6-0 6-0

Darek Nowakowski - Piotrek Kubat 6-1 6-2

Marcin Cieślak - Robert Drobiecki 6-2 6-3

 

21.06.2018

Darek Frach - Tomek Lamik 6-4 7-5

Sebastian Sadowski - Arek Dłubała 6-2 6-0

Michał Drogowski - Robert Drobiecki 6-3 6-0

 

19.06.2018

Sebastian Sadowski - Krzysiek Mila 6-1 6-1

Zbyszek Nicpoń - Robert Drobiecki 6-3 6-4

 

17.06.2018

Marcin Cieślak - Zbyszek Nicpoń 6-3 6-3

Tomek Lamik - Artur Prochaska  4-6 6-1 7-5

 

16.06.2018

Andrzej Kamieniecki - Artur Prochaska 6-3 6-0

Wojtek Pala - Krzysiek Mila 6-2 6-3

 

14.06.2018

Michał Drogowski - Zbyszek Nicpoń 6-4 7-5

Jarek Rajczyk - Maciek Ociepa 7-5 7-5

 

06.06.2018

Czerwcowa edycja rozpoczęta:

Rafael Dądela - Dawid Wykręt 6-2 6-1 

Wojtek Pala - Arek Dłubała 6-3 4-6 6-1 

 

31.05.2018

W związku z powiększeniem ligi o grupę 6. zmianie ulega punktacja w ostatnich grupach i od czerwca wygląda następująco:

Grupa 5.

1. 20pkt - awans

2. 10pkt - awans

3. 5pkt - spadek

4. 3pkt - spadek

 

Grupa 6.

1. 5pkt - awans

2. 3pkt - awans

Pozostałe - 0pkt

 

30.05.2018

Arek Dłubała - Jarek Mazur 6-3 6-4 

Zbyszek Nicpoń - Artur Prochaska 6-3 6-0

Grzesiu Przybysz - Darek Nowakowski 6-1 6-4

Krzysiek Mila - Dawid Wykręt 6-3 6-2

Zbyszek Nicpoń - Tomasz Lamik 6-3 6-0

Wojtek Pala - Marcin Cieślak 6-4 6-4

Julia Baszanowska - Darek Frach 2-6 7-5 6-4

 

29.05.2018

Sebastian Sadowski - Wojtek Pala 7-6 6-2

Arek Dłubała - Dawid Wykręt 1-6 6-2 6-0

 

28.05.2018

Dawid Wykręt - Jarek Mazur 7-6 6-0

Robert Drobiecki - Tomek Lamik 6-2 7-5

 

26.05.2018

Grzegorz Przybysz - Piotr Kubat 6-0 6-1

Dariusz Frach - Ranko Saczek 6-4 2-6 6-4

 

24.05.2018

Arek Dłubała - Krzysiek Mila 6-4 6-3

Wojtek Pala - Michał Drogowski 6-3 6-4

Krzysiek Mila - Jarek Mazur 6-0 6-1

Tomek Lamik - Artur Prochaska 3-6 6-3 7-6

Andrzej Kamieniecki - Ranko Saczek 6-1 7-6

 

22.05.2018

Dariusz Frach - Andrzej Kamieniecki 6-4 6-4

Michał Drogowski - Marcin Cieślak 6-3 7-5

Robert Drobiecki - Zbyszek Nicpoń 6-2 3-6 7-5

 

19.05.2018

Kolejne wyniki:

Sebastian Sadowski - Marcin Cieślak  6-4 6-3

Sebastian Sadowski - Michał Drogowski  6-3 6-0

Robert Drobiecki - Artur Prochaska  6-1 6-3

 

13.05.2018

Pierwsze wyniki:

Andrzej Kamieniecki - Julia Baszanowska  6-0 6-2 

Rafael Dądela - Piotr Kubat  6-1 6-0

Rafael Dądela - Grzegorz Przybysz  6-4 6-1

 


Liga startuje 1. maja i kończy się 31. września. W każdym miesiącu będą rozegrane grupy i rozpisane spadki i awanse na kolejny miesiąc.Na ligę letnią będzie się składało 5 cykli. Aby nie wprowadzać zbędnego zamieszania rozgrywamy grupę w maju, czerwcu, lipcu, sierpniu i wrześniu (po każdym miesiącu spadki/awanse i  uaktualnienie ogólnego rankingu). Na koniec otrzymamy końcową klasyfikację według której będą rozdane pucharki oraz według której będą stworzone grupy w lidze zimowej.
 
Na chwilę obecną spotkania będziemy rozgrywać na Parkitce i Bałtyku ( wynegocjowane stawki to 15zł do południa i 20 zł po południu , ew +10zł gdy chcemy skorzystać z hali ).
Jeśli będzie ciężko z dostępnością kortów możliwe jest rozegranie spotkania gdzie indziej przy zgodzie obojga grających.
 
Kryteria miejsc w grupach:
1 liczba zwycięstw
2 liczba rozegranych meczów (np 2:1>2:0) niech każdemu zależy, żeby rozegrać wszystkie mecze
3 stosunek setów w/p (np 3:5>2:4, 5:3<4:2)
4 stosunek gemów w/p.
5 H2H pomiędzy zainteresowanymi w przypadku remisu w powyższych.
 
 
Punktacja po zakończonych grupach:
Grupa 1.
1. 100pkt
2. 90pkt
3. 80pkt - spadek
4. 70pkt - spadek
 
Grupa 2.
1. 80pkt - awans
2. 70pkt - awans
3. 60pkt - spadek
4. 50pkt - spadek
 
Grupa 3.
1. 60pkt - awans
2. 50pkt - awans
3. 40pkt - spadek
4. 30pkt - spadek
 
Grupa 4.
1. 40pkt - awans
2. 30pkt - awans
3. 20pkt - spadek
4. 10pkt - spadek
 
Grupa 5.
1. 20pkt - awans
2. 10pkt -awans
3. 5pkt 
4. 5pkt