18.10

Wyniki końcowe ligi KLT - lato 2019

Singiel:

    SUMA maj czerwiec lipiec sierpień mecze w-p
I Sebastian S 81 20 21 21 19  
II Grzesiek P 77 19 19 19 20  
III Dawid W 67 17 15 17 18  
4 Ernest K 66 14 17 18 17 8 – 3
5 Darek N 66 16 18 17 15 4 – 8
6 Wojtek P 64 16 17 16 15  
7 Arek D 62 18 16 13 15 5 – 6
8 Darek P 62 14 15 17 16 4 – 4
9 Ranko S 61 17 17 14 13  
10 Michał Dr 60 15 13 15 17  
11 Taer Z 55 13 14 15 13  
12 Tomek D 54 12 13 15 14  
13 Krzysiek M 53 15 14 11 13  
14 Przemek R 48 8 11 13 16  
15 Darek F 46 11 11 12 12  
16 Adam B 44 13 12 9 10  
17 Maciek Ch 43 10 13 12 8  
18 Piotrek K 40 9 9 11 11  
19 Zbyszek N 39 10 9 10 10  
20 Łukasz K 38 11 11 10 6  
21 Przemek K 34 8 9 8 9  
22 Andrzej P 31 6 7 9 9  
23 Marcin C 30 12 10 6 2  
24 Jarek M 29 8 7 7 7  
25 Witek P 25 5 6 7 7  
26 Robert D 24 9 8 4 3  
27 Piotr S 23   4 8 11  
28 Zbyszek D 22 7 5 5 5  
29 Kuba J 18   3 6 9  
30 Janusz S 17 7 6 4 0  
31 Piotrek M 15 4 5 5 1 4 – 8
32 Marcin D 15 7 4 1 3 3 – 7
33 Jeremiasz W 11 5 3 3 0  
34 Roman J 10   1 5 4  
35 Bartek P 8     2 6 5 – 1
36 Bartek K 8     3 5 3 – 2
37 Marcin Ś 6 4 2 0 -  
38 Łukasz S 5     1 4  
39 Michał De 3       3 3 – 0
40 Arek M 3 3 - - - 0 – 4
41 Arek G 2     0 2  
42 Konrad C 0     0 0  

Debel:

    SUMA 1r 2r
I Seba/Darek 20 10 10
II Michał/Ernest 16 7 9
III Dawid/Jeremiasz 15 7 8
4 Arek/Taer 14 8 6
5 Tomek/Przemek 14 9 5
6 Tadziu/Janek 13 6 7
7 Jarek/Robert 11 6 5
8 Piotrek/Paweł 9 3 6
9 Piotrek/Marcin 8 5 3
10 Przemek/Łukasz 6 4 2
11 Wojtek/Marcin 5 5  
12 Piotr/Ranko 2 2  

9.10

Korzystajcie z pogody i dogrywajcie mecze ligi letniej.

Zakończenie sezonu planujemy zrobić w sobotę 19.10 na Victorii, początek ok godz 11. Jeżeli pogoda nie pozwoli to opcją rezerwową jest Parkitka pod dachem w niedzielę 20.10.

 

Cennik dla ligowców w sezonie zimowym na Parkitce:

poniedziałek - piątek do godz 14 - 30zł/h a po godz 14 - 50zł/h

sobota - niedziela od rana do zamknięcia - 40zł/h.

 

Adam Banaśkiewicz - Jarek Mazur 6-4 6-2

Przemek Rosikoń - Taer Zuabi 6-2 6-2

Arek Gawęda - Konrad Cybulski 6-0 6-0

Sebastian Sadowski - Darek Parkitny 6-0 6-3

 

29.09

Dawid Wykręt - Darek Nowakowski 7-5 4-6 7-6

Michał Drogowski - Darek Nowakowski 6-4 6-2

Ranko Saczek - Zbyszek Nicpoń 6-4 6-3

Bartek Peplowski - Robert Drobiecki 6-2 6-4

Bartek Peplowski - Bartek Kluza 6-1 3-6 6-2

Arek Dłubała - Zbyszek Nicpoń 7-5 0-6 6-2

Piotrek Kubat - Zbyszek Nicpoń 6-4 3-6 6-3

Krzysiek Mila - Piotrek Skibiński 6-4 6-4

Krzysiek Mila - Maciek Chmielarz 6-3 5-7 6-3

Wojtek Pala - Darek Frach 6-4 6-3

Przemek Klimas- Zbyszek Dąbrowski 6-3 7-6

Przemek Klimas - Witek Pędrich 6-1 6-1

Przemek Klimas - Romek Janiec 6-2 6-2

 

Wykręt/Węglewski - Klimas/Denis 5-7 7-6 7-6

Kyć/Drogowski - Sadowski/Nowakowski 3-6 7-5 6-2

Sadowski/Nowakowski - Klimas/Denis 6-4 2-6 6-4

 

16.09

Krzysiek Mila - Maciek Chmielarz 6-3 5-7 6-3

Arek Dłubała - Piotrek Kubat 6-2 6-4

Łukasz Słabosz - Piotrek Mercik 7-6 6-2

Piotrek Skibiński - Andrzej Prajs 6-1 5-7 6-1

Piotrek Skibński - Maciek Chmielarz  3-6 6-4 6-3

Przemek Rosikoń - Darek Frach 6-0 6-0

Arek Gawęda - Janusz Seremak 6-1 6-1

Michał Denis - Arek Gawęda 6-3 0-6 6-4

Michał Denis - Konrad Cybulski 6-2 6-1

Michał Denis - Janusz Seremak 6-1 6-3

 

15.09

Łukasz Słabosz - Marcin Dubarski 5-7 7-5 6-4

Dawid Wykręt - Michał Drogowski 2-6 6-4 7-6

Wojtek Pala - Taer Zuabi 6-2 6-3

Ułamek/Ociepa - Dubarski/Mercik 6-2 6-0

 

03.09

Sebastian Sadowski - Ernest Kyć 7-5 6-3

Andrzej Prajs - Maciek Chmielarz 6-4 4-6 6-3

Arek Dłubała - Ranko Saczek 6-1 7-5

Krzysiek Mila - Andrzej Prajs 6-1 6-2

Ranko Saczek - Piotr Kubat 6-0 6-1

Witek Pędrich - Romek Janiec 6-2 7-5

Zbyszek Dąbrowski - Witek Pędrich 6-3 6-3

 

02.09

Ze względu na rozpoczynające się mistrzostwa Częstochowy oraz konieczność rozegrania jeszcze jednej rundy singla, oprócz obecnie trwającej, postanawiamy, że ligę deblową zakończymy po drugiej rundzie.

Termin rozegrania sierpniowego singla przedłużamy do 22.09, a debla możemy grać aż do zakończenia sezonu, które planujemy zorganizować w drugiej połowie października.

 

31.08

Grzesiek Przybysz - Ernest Kyć 6-2 6-4

Michał Drogowski - Tomek Denis 6-1 6-3

Marcin Dubarski - Piotrek Mercik 6-7 6-2 6-0

 

26.08

Baraż: Darek Parkitny - Dawid Wykręt 6-4 6-3

Mazur/Drobiecki - Dubarski/Mercik 7-5 7-5

Dłubała/Zuabi - Kyć/Drogowski 2-6 6-3 6-1

 

20.08

W singlu można już grać mecze następnej rundy. Czekamy tylko na rozstrzygnięcia barażu i grupy 10.

W miejsce Marcina Świącia witamy w lidze Michała Denisa.

Drugą rundę debla kończymy 31.08.

 

18.08

Jarek Mazur - Robert Drobiecki 6-1 6-2

Piotrek Skibiński - Piotrek Mercik 6-0 6-1

Łukasz Słabosz - Konrad Cybulski 6-4 7-5

Tomek Denis - Maciek Chmielarz 3-6 6-4 6-2

Darek Nowakowski - Wojtek Pala 6-1 6-7 6-1

Arek Dłubała - Maciek Chmielarz 7-5 2-6 6-4

Piotr Skibiński - Robert Drobiecki 7-5 6-2

Bartek Peplowski - Łukasz Słabosz 6-4 2-6 6-3

Arek Gawęda - Bartek Peplowski 6-3 4-6 6-2

 

16.08

Grzesiek Przybysz - Wojtek Pala 7-6 6-3

Kuba Janiec - Janusz Seremak 6-0 6-2

Romek Janiec - Bartek Kluza 6-3 4-6 6-2

Piotrek Skibiński - Jarek Mazur 7-5 6-4

Darek Frach - Adam Banaśkiewicz 6-3 6-2

Przemek Rosikoń - Łukasz Kulesza 6-1 6-1

Bartek Kluza - Marcin Dubarski 7-5 4-6 6-4

Zbyszek Dąbrowski - Jeremiasz Węglewski 3-6 2-6

Zbyszek Dąbrowski - Kuba Janiec 6-0 6-2

Michał Drogowski - Przemek Rosikoń 6-4 6-4

 

15.08

Ernest Kyć - Darek Parkitny 6-3 6-0

Michał Drogowski - Krzysiek Mila 6-1 6-1

 

11.08

Sebastian Sadowski - Darek Nowakowski 6-4 6-2

Bartek Peplowski - Konrad Cybulski 3-6 6-3 6-1

Darek Parkitny - Taer Zuabi 6-4 7-5

Taer Zuabi - Ernest Kyć 0-6 7-6 6-4

Andrzej Prajs - Witek Pędrich 6-1 7-5

Darek Parkitny - Ranko Saczek 6-4 6-7 6-1

Przemek Rosikoń - Krzysiek Mila 6-3 6-1

Piotrek Kubat - Adam Banaśkiewicz 7-5 6-2

Robert Drobiecki - Piotrek Mercik 6-3 6-3

Janusz Seremak - Zbyszek Dąbrowski 1-6 6-4 7-6

 

Nasza liga zyskuje kolejną 10 grupę . Dołączają do nas:

Konrad Cybulski

Bartek Peplowski

Łukasz Słabosz

Arek Gawęda

Dla tej grupy czas jest przedłużony do 21 sierpnia.

 

05.08

Sebastian Sadowski - Wojtek Pala 6-3 6-3

Tomek Denis - Arek Dłubała 6-3 6-2

Grzesiek Przybysz - Darek Nowakowski 6-1 6-3

Zbyszek Nicpoń - Witek Pędrich 7-6 6-4

Zbyszek Nicpoń - Andrzej Prajs 6-7 6-3 7-6

Romek Janiec - Marcin Świąć 4-6 6-1 7-6

Romek Janiec - Marcin Dubarski 6-2 6-1

Darek Frach - Piotrek Kubat 6-3 6-2

Krzysiek Mila - Łukasz Kulesza 6-3 7-5

Dawid Wykręt - Arek Dłubała 6-4 6-1

 

 

Wykręt/Węglewski - Dłubała/Zuabi 6-3 4-6 6-4

Kubat/Michor - Dubarski/Mercik 6-4 6-2

Dłubała/Zuabi - Denis/Klimas 7-5 3-6 6-4

 

27.07

Ernest Kyć - Ranko Saczek 6-2 6-4

Dawid Wykręt - Maciek Chmielarz 1-6 6-4 6-4

Michał Drogowski - Łukasz Kulesza 6-3 6-2

Taer Zuabi - Ranko Saczek 6-3 6-2

 

Kyć/Drogowski - Wykręt/Węglewski 6-3 6-4

Kyć/Drogowski - Denis/Klimas 6-1 5-7 6-4

 

23.07

Piotrek Mercik - Jarek Mazur 3-6 6-3 7-6

Sebastian Sadowski - Grzesiek Przybysz 6-3 6-1

 

Sadowski/Nowakowski - Wykręt/Węglewski 6-3 4-6 7-6

 

19.07

W związku z wycofaniem się dwóch par deblowych likwidujemy 3 grupę a do 1 przepisujemy 3 drużynę z 1 ligi czyli Michała i Ernesta. 

Mamy 2 grupy 5 drużynowe, rozgrywamy 4 spotkania, 3 miejsca grają baraż.

 

Ułamek/Ociepa - Michor/Kubat 6-1 6-4

 

18.07

Baraż: Wojtek Pala - Ernest Kyć 6-2 1-6 6-2

Dawid Wykręt - Tomek Denis 6-3 6-1

 

16.07

Ostateczny skład grupy 1 i 2 wyłoni barażowy mecz Wojtka i Ernesta. Zaczynamy kolejną rundę singla i debla.

 

15.07

Przypomnienie że za 3 wygrane mecze w grupie na korcie jest dodatkowy punkt bonusowy który ma taką samą wartość w 1 grupie jak i w 9 grupie więc warto się postarać nawet gdy ma się pewny awans ...

Ostateczny termin na grupy czerwcowe to 16 lipiec  zarówno singiel jak i debel  !!

 

Maciek Chmielarz - Robert Drobiecki 6-2 6-1

Romek Janiec - Kuba Janiec 4-6 2-6

Dawid Wykręt - Wojtek Pala 6-4 4-6 6-4

Grzesiek Przybysz - Ranko Saczek 6-2 6-1

Ernest Kyć - Michał Drogowski 2-6 7-5 6-3

Przemek Rosikoń - Janusz Seremak 6-2 7-5

Wojtek Pala - Darek Nowakowski 6-3 3-6 6-4

 

Wykręt/Węglewski - Mercik/Dubarski 6-1 6-0

 

10.07

Darek Nowakowski - Dawid Wykręt 6-4 6-4

Sebastian Sadowski - Ranko Saczek 6-4 6-2

Andrzej Prajs - Zbyszek Dąbrowski 7-6 0-6 6-4

Łukasz Kulesza - Robert Drobiecki 6-1 6-1

Łukasz Kulesza - Zbyszek Nicpoń 7-5 6-1

Zbyszek Nicpoń - Robert Drobiecki 7-5 2-6 6-3

Przemek Klimas - Zbyszek Dąbrowski 6-3 6-4

Przemek Klimas - Andrzej Prajs 6-1 6-3

Maciek Chmielarz - Zbyszek Nicpoń 6-3 6-4

Przemek Rosikoń - Jarek Mazur 6-1 6-0

Piotrek Skibiński - Kuba Janiec 6-7 6-3 6-2

Piotrek Skibiński - Romek Janiec 6-7 6-3 6-3

 

7.07

Witek Pędrich - Piotrek Mercik 6-7 6-0 7-6

Maciek Chmielarz - Łukasz Kulesza 6-4 6-7 6-4

Wojtek Pala - Krzysiek Mila  6-3 6-4

Darek Nowakowski - Krzysiek Mila 6-1 6-2

Jarek Mazur - Janusz Seremak 6-3 6-2

 

Sadowski/Nowakowski - Mazur/Drobiecki 6-1 6-4

4.07

Darek Frach - Tomek Denis 6-4 6-4

Darek Parkitny - Adam Banaśkiewicz 6-3 6-4

Piotrek Mercik - Marcin Świąć 7-6 2-0 krecz

Przemek Rosikoń - Piotrek Kubat 6-2 7-5

Piotrek Kubat - Jarek Mazur 6-0 6-0

Marcin Świąć - Jeremiasz Węglewski 6-3 3-6 6-7

Sebastian Sadowski - Arek Dłubała 6-4 6-3

Dawid Wykręt - Krzysiek Mila 5-7 7-5 7-6

Ernest Kyć - Adaś Banaśkiewicz 6-2 6-4

 

Wykręt/Węglewski - Dubarski/Mercik 6-1 6-0

Ułamek/Ociepa - Pala/Cieślak 6-3 3-6 7-6

Ułamek/Ociepa - Michor/Kubat 6-1 6-3

 

3.07

Dłubała/Zuabi - Dubarski/Mercik 6-0 6-1

Darek Parkitny - Michał Drogowski 6-2 4-6 6-3

 

27.06

Do grupy 9 dołącza Bartek Kluza.

 

Przemek Klimas - Marcin Dubarski 6-0 6-2

Taer Zuabi - Darek Frach 6-2 6-2

Ranko Saczek - Arek Dłubała 6-3 6-3

 

24.06

Ernest Kyć - Darek Parkitny 4-6 6-4 6-3

Michał Drogowski - Adaś Banaśkiewicz 6-2 6-3

 

22.06

Andrzej Prajs - Marcin Dubarski 6-4 6-4

Piotrek Kubat - Janusz Seremak 6-3 7-5

Tomek Denis - Taer Zuabi 7-6 6-1

Grzesiek Przybysz - Arek Dłubała 6-2 6-2

Sebastian Sadowski - Grzesiek Przybysz 4-6 6-4 7-5

 

Sadowski/Nowakowski - Drogowski/Kyć 6-2 7-6

 

17.06

Singlowy maj podliczony. Zaczynamy rundę czerwcową, która potrwa do 13.07 i będzie rozgrywana wg nowych zasad.

W deblu przedłużamy pierwszą rundę ze względu na uformowanie się trzeciej grupy.

 

Proszę przejrzeć Formułę Ligową 2019 - ważna zmiana gdzie 1 osoba w grupie awansuje o dwie grupy a 4 osoba w grupie spadnie o 2 grupy.

 

15.06

Grzesiek Przybysz - Sebastian Sadowski 6-4 3-6 6-4

Przemek Klimas - Witek Pędrich 2-1

 

13.06

Ranko Saczek - Arek Dłubała 6-4 4-6 7-6

Ernest Kyć - Adam Banaszkiewicz 6-4 4-6 6-2

Ernest Kyć - Maciek Chmielarz 6-3 6-4

Darek Frach - Piotrek Kubat 7-5 6-3

Jeremiasz Węglewski - Piotrek Mercik 6-2 6-3

Tomek Denis - Piotrek Kubat 6-3 6-1

 

Denis/Klimas - Mazur/Drobiecki 6-2 6-3

Zuabi/Dłubała - Wykręt/Węglewski 6-2 6-3

Drogowski/Kyć - Mazur/Drobiecki 6-2 6-0

07.06

Grzesiek Przybysz - Darek Nowakowski 6-3 6-2

Dawid Wykręt - Grzesiek Przybysz 6-4 4-6 7-6

Dawid Wykręt - Darek Nowakowski 6-4 4-6 7-6

Krzysiek Mila - Marcin Cieślak 4-6 6-0 6-1

Darek Frach - Tomek Denis 7-6 6-3

Arek Dłubała - Michał Drogowski 6-3 6-4

Przemek Klimas - Zbyszek Dąbrowski 6-3 6-2

05.06

Wojtek Pala - Marcin Cieślak 6-4 6-3

Wojtek Pala - Taer Zuabi 3-6 6-3 6-2

Wojtek Pala - Krzysiek Mila 4-6 6-1 6-2

Krzysiek Mila - Taer Zuabi 0-6 7-5 6-1

 

04.06

Panowie jest pogoda , korty szeroko dostępne tak więc 15 czerwiec jest ostateczną datą dla spotkań majowych !!!

 

Zbyszek Dąbrowski - Marcin Świąć 6-4 7-5

Sebastian Sadowski/Darek Nowakowski - Tomek Denis/Przemek Klimas  6-2 6-4

 

30.05

Tomek Denis/Przemek Klimas - Michał Drogowski/Ernest Kyć 6-4 6-3

Michał Drogowski - Ranko Saczek 6-7 6-3 6-3

Witek Pędrich - Arek Matuszczyk 6-1 6-0

Zbyszek Nicpoń - Robert Drobiecki 6-3 6-2

 

28.05

Ernest Kyć - Łukasz Kulesza 6-1 3-6 6-3

Przemek Rosikoń - Piotrek Mercik 6-0 6-0

Witek Pędrich - Marcin Świąć 6-4 6-0

Piotrek Kubat - Jarek Mazur 6-3 6-4

 

22.05

Ostatni baraż:

Przemek Rosikoń/Łukasz Kulesza - Michał Drogowski/Ernest Kyć 6-7 0-6

 

20.05

Z powodów pogodowych przedłużamy spotkania majowe do 15 czerwca.

 

Robert Drobiecki - Marcin Dubarski 6-3 6-4

Zbyszek Nicpoń - Marcin Dubarski 6-3 6-3

Janusz Seremak - Piotrek Mercik 6-2 6-1

Zbyszek Dąbrowski - Witek Pędrich 6-3 6-1

Tomek Denis - Jarek Mazur 6-4 6-3

 

15.05

Debel: Pozostał do rozegrania jeden baraż i będziemy znać kompletne rozstawienie 1 i 2 grupy. 

W zakładce liga deblowa KLT są rozpisane grupy i aktualizacje wyników.

Drużyny które już wiedzą w których są grupach mogą rozgrywać dalsze spotkania bez  oczekiwania na wynik ostatniego barażu.

 

Jednocześnie powstaje 3 grupa tak więc chętnych zapraszamy do zapisania !!!

 

Singiel:

Przemek Klimas - Marcin Świąć  7-5 7-5

Przemek Rosikoń - Janusz Seremak 6-1 6-1

 

10.05

W maju debiutuje deblowa liga KLT. Zgłosiło się 8 drużyn które będa tworzyły dwie grupy i analogicznie do singlowej będą co miesiąc spadki i awanse.

Grupę 1 utworzą drużyny które wygrają swój mecz barażowy , przegrani utworzą grupę 2.

 

Lista meczy  barażowych:

 

Dawid Wykręt/Jeremiasz Węglewski - Tomek Denis/Przemek Klimas   4:6  7:5  6:7

Jarek Mazur/Robert Drobiecki - Piotrek Mercik/Marcin Dubraski  7-5 6-4

Przemek Rosikoń/Łukasz Kulesza - Michał Drogowski/Ernest Kyć

Sebastian Sadowski/Darek Nowakowski - Arek Dłubała/Taer Zuabi  4-6 6-3 7-5

 

8.05

Letnia edycja zainaugurowana :D

 

Sebastian Sadowski - Dawid Wykręt 6-3 6-3 

 

5.05

Skład grup w pierwszym miesiącu ligi letniej:

1- Sebastian, Grzesiek, Darek N, Dawid

2- Michał, Arek D, Ranko, Darek P

3- Wojtek, Krzysiek, Taer, Marcin C

4- Ernest, Łukasz, Adam, Maciek

5- Jarek M, Tomek D, Piotrek K, Darek F

6- Zbyszek N, Robert, Marcin D, Andrzej P

7- Jeremiasz, Piotrek M, Janusz, Przemek R

8- Przemek K, Arek M, Zbyszek D, Witek, Marcin Ś