Końcowa tabela sezonu zimowego 2019:

 

Przy równej ilości punktów o miejscu w tabeli decyduje liczba zwycięstw w całej edycji, a w dalszej kolejności liczba rozegranych meczów.

    SUMA listopad grudzień styczeń luty marzec zwycięstwa
I Sebastian S 690 150 110 130 150 150  
II Grzegorz P 640 120 150 140 110 120 8
III Dariusz N 640 130 140 150 120 100 7
4 Dawid W 620 100 130 120 130 140  
5 Michał D 590 140 120 100 100 130  
6 Arek D 570 100 100 120 140 110  
7 Ranko S 530 110 120 110 110 80  
8 Darek P 510 70 80 110 130 120  
9 Wojciech P 470 110 95 75 80 110  
10 Krzysiek M 450 90 110 90 70 90  
11 Taer Z 410 60 90 100 90 70  
12 Marcin C 410 120 95 75 50 70  
13 Ernest K 400 50 70 80 110 90  
14 Łukasz K 350 40 60 90 80 80  
15 Adam B 340 90 70 60 70 50  
16 Maciek Ch 330 30 40 70 90 100  
17 Jarek R 300 80 80 50 40 50  
18 Jarek M 280 80 60 50 50 40  
19 Tomek D 270 40 50 60 60 60  
20 Piotr K 270 60 40 50 60 60  
21 Robert D 185 70 50 40 20 5  
22 Marcin D 150 50 30 20 30 20  
23 Andrzej P 140 0 30 40 30 40  
24 Jeremiasz W 100     30 40 30  
25 Piotrek M 70 10 20 10 20 10  
26 Janusz S 70 20 20 20 10 0  
27 Mateusz H 45 30 10 0 5 0  
28 Przemek R 40       10 30  
29 Przemek K 25       5 20  
30 Paweł P 20 20 0        
31 Arek M 15 5 5 5 0 0  
32 Zbyszek D 10       0 10  
33 Witek P 5       0 5  

 

 

1.05

Sebastian Sadowski - Arek Dłubała 6-3 6-1

 

16.04

Zbyszek Dąbrowski - Witek Pędrich 6-1 6-2

Przemek Rosikoń - Przemek Klimas 6-4 6-7 10-6

 

13.04

Grzesiek Przybysz - Michał Drogowski 6-1 6-3

Michał Drogowski - Darek Nowakowski 6-3 0-6 6-1

 

11.04

Darek Nowakowski - Ernest Kyć 6-4 6-3

Krzysiek Mila - Adam Banaśkiewicz 6-3 7-6

Maciek Chmielarz - Ranko Saczek 7-6 6-2

Dawid Wykręt - Arek Dłubała 6-3 6-3

 

29.03

Krzysiek Mila - Piotrek Kubat 1-6 7-5 6-0

Przemek Klimas - Robert Drobiecki 6-4 6-4

Przemek Klimas - Janusz Seremak 6-0 7-5

Przemek Rosikoń - Robert Drobiecki 7-6 7-5

Łukasz Kulesza - Adam Banaśkiewicz 6-2 6-4

Marcin Cieślak - Jarek Mazur 7-6 6-4

Andrzej Prajs - Marcin Dubarski 3-6 6-0 7-6

Tomek Denis - Marcin Cieślak 6-3 5-7 6-4

Michał Drogowski - Ernest Kyć 6-3 6-4

 

21.03

Sebastian Sadowski - Dawid Wykręt 2-6 6-2 6-4

Krzysiek Mila - Łukasz Kulesza 6-1 3-6 6-3

Jeremiasz Węglewski - Tomek Denis 7-5 7-5

Przemek Rosikoń - Janusz Seremak 6-1 6-2

Wojtek Pala - Maciek Chmielarz 6-3 2-6 6-4

Wojtek Pala - Taer Zuabi 6-3 6-4

Andrzej Prajs - Piotrek Mercik 6-2 7-5

 

18.03

Sebastian Sadowski - Darek Parkitny 6-4 6-4

Jarek Rajczyk - Marcin Dubarski 6-2 6-2

Tomek Denis - Jarek Mazur 6-3 6-2

 

10.03

Jako że w kwietniu mamy przerwę, marzec możemy rozegrać do 14 kwietnia, a zakończenie sezonu planujemy wraz z przejściem na korty otwarte.

Wyniki rundy marcowej :

 

Darek Parkitny - Dawid Wykręt 6-2 7-6

Grzesiek Przybysz - Ernest Kyć - 6-4 4-6 6-4

Łukasz Kulesza - Piotr Kubat 6-1 6-4

Marcin Dubarski - Piotr Mercik 6-3 6-4

Jarek Rajczyk - Piotr Mercik 6-0 6-0

 

6.03

Michał Drogowski - Krzysiek Mila 6-4 6-3

Michał Drogowski - Łukasz Kulesza 6-2 2-6 6-2

Darek Parkitny - Ranko Saczek 6-3 6-1

Ranko Saczek - Taer Zuabi 6-1 6-4

Dawid Wykręt - Ranko Saczek 3-6 6-3 7-6

Przemek Klimas - Witek Pędrich 6-3 6-3

 

3.03

Adam Banaśkiewicz - Andrzej Prajs 6-3 6-3

Mateusz Hanak - Arek Matuszczyk 6-1 6-3

Przemek Klimas - Zbyszek Dąbrowski 7-5 6-3

Jarek Mazur - Janusz Seremak 6-2 7-5

Zbyszek Dąbrowski - Witek Pędrich 6-3 6-4

 

1.03

Ciąg dalszy wyników lutego:

 

Darek Parkitny - Dawid Wykręt 6-3 2-6 6-3

Arek Dłubała - Darek Nowakowski 7-5 6-4

Jeremiasz Węglewski - Jarek Mazur 6-4 6-2

Jeremiasz Węglewski - Robert Drobiecki 7-5 6-0

Jarek Rajczyk - Andrzej Prajs 7-6 7-6

Jarek Rajczyk - Adam Banaśkiewicz 6-1 3-6 3-6

Przemek Rosikoń - Przemek Klimas 6-1 6-0

Jarek Mazur - Robert Drobiecki 6-3 7-6

 

26.02.2019

 

Z  powodu ferii w lutym przedłużamy możliwość rozegrania spotkań z lutego do środy 6 marca.

 

Sebastian Sadowski - Darek Nowakowski 6-2 6-2

Darek Parkitny - Taer Zuabi 5-7 6-4 6-2

Przemek Rosikoń - Zbyszek Dąbrowski 6-0 6-3

Ernest Kyć - Michał Drogowski 7-5 6-4

Ernest Kyć - Łukasz Kulesza 6-7 6-1 6-0

 

23.02.2019

Adam Banaśkiewicz - Piotrek Kubat 6-4 6-4

Piotrek Kubat - Andrzej Prajs 7-5 6-0

Maciek Chmielarz - Tomek Denis 6-2 6-4

Przemek Rosikoń - Witek Pędrich 6-1 6-0

Marcin Dubarski - Arek Matuszczyk 6-2 6-0

Piotrek Mercik - Arek Matuszczyk 6-4 6-4

Wojtek Pala - Tomek Denis 3-6 6-3 6-1

Sebastian Sadowski - Arek Dłubała 6-3 6-4

 

9.02.2019

Marcin Dubarski - Piotrek Mercik 6-2 6-1

Łukasz Kulesza - Krzysiek Mila 6-1 6-4

Ernest Kyć - Krzysiek Mila 6-3 7-5

Piotrek Kubat - Jarek Rajczyk 7-6 3-6 7-6 (10-7)

 

5.02.2019

Od lutego mamy ósmą grupę. W jej składzie są w tym miesiącu:

Witek Pędrich

Zbyszek Dąbrowski

Przemek Rosikoń

Przemek Klimas.

Punktacja w ósmej grupie:

1-10pkt i awans, 2-5pkt i awans, pozostałe- 0pkt.

Trzecie a i czwarta osoba z siódmej grupy zaliczy spadek do ósmej.

 

31.01.2019

Łukasz Kulesza - Adam Banaśkiewicz 6-3 6-1

Arek Dłubała - Michał Drogowski 7-5 7-6

Maciek Chmielarz - Tomek Denis 3-6 6-0 7-6

Darek Nowakowski - Dawid Wykręt 6-4 7-5

 

30.01.2019

Grzesiek Przybysz - Darek Nowakowski 6-2 6-3

Ernest Kyć - Łukasz Kulesza 6-2 2-6 6-4

Andrzej Prajs - Marcin Dubarski 6-4 0-6 6-1

Michał Drogowski - Sebastian Sadowski 4-6 6-3 6-4

Arek Dłubała - Krzysiek Mila 6-3 6-4

 

25.01.2019

Andrzej Prajs - Piotrek Mercik 6-7 6-0 6-2

Darek Parkitny - Taer Zuabi 6-7 6-2 7-6

Piotrek Kubat - Andrzej Prajs 6-1 6-3

Ernest Kyć - Adam Banaśkiewicz 4-6 6-3 6-7

Łukasz Kulesza - Jarek Rajczyk 6-2 6-2

Sebastian Sadowski - Arek Dłubała 6-2 6-1
 

21.01.2019

Piotrek Kubat - Marcin Dubarski 6-1 6-1

Darek Nowakowski - Ranko Saczek 6-0 6-1

Adam Banaśkiewicz - Jarek Rajczyk 7-5 6-3

Janusz Seremak - Arek Matuszczyk 6-3 6-0

Maciek Chmielarz - Jarek Mazur 6-2 6-2

Tomek Denis - Robert Drobiecki 6-1 6-2

Dawid Wykręt - Ranko Saczek 6-2 6-1

 

08.01.2019

W 7 grupie następuje zmiana i za Pawła Pruska dołącza do nas Jeremiasz Węglewski.

Jeremiasz Węglewski - Janusz Seremak 6-2 6-2

Maciek Chmielarz - Robert Drobiecki 7-6 6-2

Piotrek Kubat - Piotrek Mercik 6-2 6-0

 

05.01.2019

Marcin Dubarski - Piotrek Mercik 6-4 6-2

Tomek Denis - Jarek Mazur 6-4 6-4 

Sebastian Sadowski - Krzysiek Mila 6-1 6-4

Michał Drogowski - Krzysiek Mila 6-0 4-6 6-2

 

31.12.2018

Ostatnie wyniki grudniowe:

Jarek Rajczyk - Adam Banaśkiewicz 6-3 6-1

Piotr Kubat - Marcin Dubarski 6-2 6-0

Maciek Chmielarz - Mateusz Hanak 6-3 6-1

Ernest Kyć - Łukasz Kulesza 7-6 6-2

Andrzej Prajs - Arek Matuszczyk 6-1 6-4

Taer Zuabi - Jarek Mazur 6-0 6-2

Sebastian Sadowski - Darek Nowakowski 6-3 6-3

Krzysiek Mila - Jarek Rajczyk 6-2 6-2

Tomek Denis - Mateusz Hanak 6-2 6-1

Tomek Denis - Maciek Chmielarz 6-4 6-7 6-2

Krzysiek Mila - Arek Dłubała 6-4 4-6 6-4

 

23.12.2018

Ostatnie wyniki przedświąteczne:

Ernest Kyć - Marcin Dubarski 6-3 6-1

Grzesiek Przybysz - Sebastian Sadowski 6-0 6-2

Janusz Seremak - Mateusz Hanak 6-3 6-1

Krzysiek Mila - Adam Banaśkiewicz 6-4 6-1

 

21.12.2018

Łukasz Kulesza - Piotr Kubat 6-2 6-2

Adam Banaśkiewicz - Arek Dłubała 1-6 6-1 6-2

Piotrek Mercik - Arek Matuszczyk 6-0 6-3

Michał Drogowski - Sebastian Sadowski 6-3 7-5

Taer Zuabi - Robert Drobiecki 6-2 6-2

 

16.12.2018

Przepraszam za opóźnienia w aktualizacji ale teraz powinno być już na bieżąco.

Grzesiek Przybysz - Michał Drogowski 6-3 6-2

Ernest Kyć - Piotrek Kubat 6-3 6-2

Darek Nowakowski - Michał Drogowski 4-6 6-2 6-2

Darek Parkitny - Taer Zuabi 6-1 6-3

Tomasz Denis - Janusz Seremak 6-1 6-0

Dawid Wykręt - Ranko Saczek 6-3 6-4

Darek Parkitny - Jarek Mazur 6-1 6-2

Andrzej Prajs - Piotrek Mercik 5-7 6-1 7-5

Łukasz Kulesza - Marcin Dubarski 6-1 6-0

Arek Dłubała - Jarek Rajczyk 6-3 6-4

 

3.12.2018

Tabele podliczone, ranking uaktualniony, listopad zamknięty.

Zaczynamy grudzień. Umawiajcie się, grajcie i podrzucajcie wyniki.

 

1.12.2018
Grzesiek Przybysz - Krzysiek Mila 7-5 2-6 6-2

 

Ostatnie wyniki grup listopadowych proszę dostarczyć do niedzieli 2 grudnia. Nierozegrane spotkania nie będą brane pod uwagę. Od 3 grudnia zaczynamy grupy grudniowe, które w większości już są rozpisane. Pamiętajcie, że przegrane spotkanie jest ważniejsze niż nierozegrane i ktoś z bilansem 0-3 będzie wyżej w grupie od kogoś, kto ma 0-2. Proszę wziąć przykład z dolnych grup, które zostały rozegrane z zapasem czasowym. Da się ;)

 

28.11.208

Adam Banaśkiewicz - Jarek Rajczyk 3-6 6-2 6-4

Adam Banaśkiewicz - Piotrek Kubat  4-6 6-3 11-9

Ranko Saczek - Robert Drobiecki 6-2 6-4

Jarek Mazur - Robert Drobiecki 7-5 6-2

 

27.11.2018

Darek Nowakowski - Krzysiek Mila 6-3 6-2

Ernest Kyć - Paweł Prusek 6-1 6-3

 

26.11.2018

Darek Parkitny - Taer Zuabi 6-4 3-6 7-6

 

25.11.2018

Wkraczamy w ostatni tydzień listopada z kolejną porcją wyników:

Sebastian Sadowski - Michał Drogowski 7-5 6-2

Jarek Rajczyk - Marcin Dubarski 6-0 7-5

Darek Parkitny - Maciek Chmielarz 7-5 6-3

Ranko Saczek - Jarek Mazur 6-2 6-0

Arek Dłubała - Krzysiek Mila 6-3 6-3

Grzesiek Przybysz - Darek Nowakowski 7-5 2-6 7-6

Janusz Seremak - Arek Matuszczyk 6-3 6-2

Michał Drogowski - Marcin Cieślak 7-6 6-2

 

20.11.2018

Adam Banaśkiewicz - Marcin Dubarski 6-3 6-0

Jarek Rajczyk - Piotr Kubat 6-2 6-7 6-0

 

19.11.2018

Łukasz Kulesza - Paweł Prusek 6-0 6-2

Piotr Kubat - Marcin Dubarski 6-2 6-1

Dawid Wykręt - Robert Drobiecki 6-3 6-4

 

15.11.2018

Taer Zuabi - Tomek Denis 3-6 6-4 7-6

 

14.11.2018

Marcin Cieślak - Sebastian Sadowski 4-6 6-4 11-9

Ernest Kyć - Łukasz Kulesza 2-6 6-1 6-0

 

13.11.2018

Łukasz Kulesza - Piotr Mercik 6-0 6-1

Darek Parkitny - Tomek Denis 7-5 6-4

 

12.11.2018

Mateusz Hanak - Janusz Seremak 5-7 6-4 10-8

Taer Zuabi - Maciek Chmielarz 6-4 4-6 7-6

 

11.11.2018

Ernest Kyć - Piotr Mercik 6-0 6-0

Mateusz Hanak - Arek Matuszczyk 6-0 6-3

 

9.11.2018

Darek Nowakowski - Arek Dłubała 6-4 3-6 6-2

 

8.11.2018

I oto edycja zimowa została rozpoczęta , pierwsze wyniki:

Dawid Wykręt - Ranko Saczek 6-0 3-6 6-2

Paweł Prusek - Piotr Mercik 6-1 6-1