Aktualności ligowe

 

Ze względu na rokordową ilość uczestników, postanowiliśmy przedłużyć ligę debla aż do wiosny 2023. Osobom preferującym grę na dworze sugerujemy rozegranie swoich meczów zanim przeniesiemy się pod dach.

 

Przedostatnia runda singla kończy się 24.07 i nie będzie przedłużona.

 

21-30.06

Harciarek/Moczarska - Tkaczyk/Cieślak 6-0 6-2

T. Denis - Mila 3-6 6-3 7-6

Korbel - M. Denis 6-2 6-1

Wieczorek - Sadowski 6-7 6-3 7-5 ( baraż )

Harciarek/Moczarska - Klimas/Węglewski 6-2 6-2

Harciarek/Moczarska - Saczek/Ociepa 6-3 6-2

Janiec- M. Denis 6-4 7-6

M. Denis - Kluza 7-5 6-3

 

16-19.06

Drobiecki - Kamiński 6-3 6-2

Kluza - Mika 7-6 7-6

Nawrot - Ubizskyi 7-5 6-3

Harciarek/Moczarska - Nawrot/Ubizskyi 6-2 6-1

Sadowski/Sadowska - Rajczyk/Recha 2-6 6-2 7-5

Rosikoń - Pala 6-3 6-3

Kyć - Sętowski 6-2 6-3

Dąbrowski - Mercik 6-0 6-0

T. Denis - Nawrot 6-3 2-6 6-4

Przybysz - Sętowski 6-2 6-7 7-6

Klimas - Nawrot 6-3 6-3

 

1-15.06

Kryczmanik - Kamiński 6-2 6-4

Kulesza - Mercik 6-2 6-2

Wykręt - Frach 6-3 6-3

Frach - Mila 6-4 6-3

Kyć - Sadowski 3-6 7-6 6-4

Kubat - Nicpoń 6-3 6-1

Kubat - Kusaj 6-1 6-4

M. Denis - Zuabi 4-6 7-5 7-6

Zuabi - Cieślak 6-1 6-3

M. Denis - Cieślak 4-6 7-5 7-5

Wykręt - Mila 0-6 6-2 6-3

Wieczorek - Babets 6-3 6-7 6-3

Chmielarz - Cybulski 6-2 6-2

Grzesiak - Jackowska 6-1 6-2

Kusaj - Nicpoń 6-2 6-4

Bąk - Mila 2-6 6-4 7-6

Rosikoń - Nowak 7-5 6-2

Wieczorek - Janiec 6-0 6-3

Zuabi - Korbel 7-5 3-6 6-4

Klimas - T. Denis 6-2 6-1

Szwaja - Pala 6-3 6-1

Sadowski - Sętowski 6-2 6-2

Klimas - Ubizskyi 6-0 6-3

Mika - Skupiński 6-4 6-3

Kulesza - Kruz 6-2 6-2

Nowak - Pala 4-6 6-1 7-6

Drobiecki - Kryczmanik 7-5 6-3

Wieczorek - Banaśkiewicz 6-0 6-0

Dąbrowski - Kruz 6-3 6-0

Kruz - Mercik 6-4 7-5

Babets - Banaśkiewicz 7-5 6-3

Tkaczyk/Cieślak - Drobiecki/Kania 7-5 6-1

Nowak/Wieczorek - Cieślak/Pala 6-3 6-3

Klimas/Węglewski - Nawrot/Ubizskyi 6-3 6-0

Klimas/Węglewski - Recha/Rajczyk 6-0 6-7 7-6

Sinicyn - Mika 6-1 2-6 6-2

Korbel - Cieślak 7-6 6-4

Sadowska - Kubat 6-4 2-6 6-3

Kyć - Przybysz 6-4 3-6 7-6

Sinicyn - Kluza 6-1 6-3

Rosikoń - Szwaja 6-4 6-3

Chmielarz - Strzoda 6-3 6-3

Sadowski/Dudek - Denis/Nowakowski 6-2 6-1

Kulesza - Dąbrowski 6-2 2-6 7-6

Sinicyn - Skupiński 7-6 6-0

 

16-31.05

Pala - Przybysz 3-6 6-4 6-3 (baraż)

Denis/Nowakowski - Saczek/Ociepa 4-6 6-1 6-2

Kluza - Skupiński 6-3 6-3

Wykręt - Bąk 5-7 7-5 7-6

Nowak/Wieczorek - Denis/Nowakowski 6-1 6-2

Kyć/Dądela - Saczek/Ociepa 6-0 6-2

Nowak - Szwaja 4-6 7-5 6-0

T. Denis - Ubizskyi 6-1 6-0

 

13-15.05

Rosikoń - Wieczorek 6-1 6-3

Frach - Nawrot 6-1 6-4

Frach - Sinicyn 6-0 6-4

Zuabi - Kulesza 7-6 4-6 6-3

Nowak - Wieczorek 6-0 6-0

Cieślak - Mila 1-6 7-6 7-6

Banaśkiewicz - Kulesza 6-3 6-7 7-6

Pala - Bąk 6-3 6-3

Pala - Kyć 6-3 6-2

Przybysz - Babets 6-1 6-4

Rosikoń - Sadowski 6-1 1-6 6-1

Nawrot - Drobiecki 4-6 7-6 6-3

 

1-12.05

Kyć - Korbel  6-4 7-5

Shershun - Marshal 6-3 6-0

Mercik - Ubizskyi 7-5 7-6

Wykręt - Mika 3-6 6-3 6-2

Wykręt - Janiec 6-4 6-3

Shershun - Chmielarz 6-3 6-3

Szwaja - Babets 6-2 6-4

Ubizskyi - Kamiński 6-3 4-6 7-6

Sętowski - Wykręt 6-4 6-3

Skupiński - Kryczmanik 6-2 6-2

M. Denis - Przybysz 4-6 6-4 6-2

Dąbrowski - T. Denis 6-4 6-4

Janiec - Mika 6-2 6-2

Babets - M. Denis 7-5 6-1

Korbel - Bąk 6-3 7-6 

Sętowski - Mika 6-1 6-1

Mercik - Kamiński 6-4 7-5

Chmielarz-Marshall 6-2 6-3

Shershun-Biela 6-0 6-1

Mila - T. Denis 6-4 1-6 7-6

Zuabi - Kluza 7-6 6-3

Banaśkiewicz - Zuabi 7-6 6-4

Kyć - Bąk 6-1 6-2

Szwaja - Przybysz 7-5 7-5

Nowak - Sadowski 0-6 6-2 6-4

Sinicyn-Nawrot 6-1 6-1

Rosikoń - Nowak 7-5 6-3

Klimas - Strzoda 6-1 6-1

Klimas - Chmielarz 6-3 3-6 7-6

Sadowski - Wieczorek 6-4 6-1

Sinicyn - Drobiecki 6-1 6-2

 

20-30.04

Kluza - Kulesza 6-7 6-2 6-1

Cieślak - T. Denis 6-4 7-5

Skupński - Kruz 6-3 6-1

 

1-17.04 (runda 5)

Wieczorek - Przybysz 6-3 6-2 (baraż)
Kruz - Kryczmanik 6-1 6-2

Janiec - Sętowski 7-6 6-4

Kluza - Banaśkiewicz 6-4 4-6 6-4

 

15-31.03

Wieczorek - Pala 6-2 6-7 7-6

Rosikoń - Sadowski 6-1 6-4

Pala - Sętowski 7-6 5-7 6-2

Wieczorek - Sętowski 6-3 7-6

Cieślak - Frach 6-4 5-7 7-6

Szwaja - Kyć 6-4 6-1

Dąbrowski - Kruz 6-3 6-2

Dąbrowski - Skupiński 6-2 6-1

Przybysz - Babets 6-4 7-6

Mika - Kulesza 6-0 6-4

Nowak - Sętowski 6-2 6-1

Janiec - Cieślak 6-4 6-7 7-6

Kluza - Dąbrowski 6-4 6-2

Kruz - Skupiński 6-4 4-6 7-6

Nowak - Wieczorek 6-3 7-6

M. Denis - Bąk 6-0 4-6 6-0

Kryczmanik - Kamiński 6-3 7-5

Frach - Janiec 3-6 6-4 7-6

M. Denis - Zuabi 6-2 3-6 6-3

Nawrot - Ubizskyi 7-5 6-1

Sadowski -Szwaja 6-3 3-6 7-5

Przybysz - Banaśkiewicz 6-2 6-3

Kulesza - Sinicyn 6-4 7-6

Babets - Banaśkiewicz 7-5 6-4

Babets - Wykręt 2-1

Rosikoń - Szwaja 6-2 6-4

 

3-13.03

Korbel - Frach 7-6 6-2

T. Denis - Nawrot 6-1 6-2

Sadowski - Kyć 7-5 6-4

Bąk - Zuabi 6-3 1-6 6-3

Kluza - Kruz 6-2 6-0

T. Denis - Ubizskyi 6-1 6-3

Rosikoń - Kyć 6-2 6-3

 

 

9-28.02 (runda 4)

Kyć - Pala 6-2 6-3 (baraż)

Kryczmanik - Mercik 2-6 7-6 7-6

Drobiecki - Kryczmanik 6-3 6-1

Przybysz - Wykręt 4-6 6-0 6-2

Mercik - Kamiński 6-1 6-3

Drobiecki - Kamiński 6-2 6-0

Korbel - Janiec 7-6 1-6 7-6

Korbel - Cieślak 7-5 1-6 6-3

Mika - Sinicyn 6-2 6-4

Kluza - Skupiński 6-3 6-3

Nowak - Pala 6-2 6-2

Wykręt - Banaśkiewicz 6-1 6-1

 

24.01-5.02

Korbel - Dąbrowski 6-2 6-0

Kyć - Wieczorek 1-6 6-3 7-6

Szwaja - Mila 6-3 6-3

Banaśkiewicz - Bąk 2-6 6-0 6-2

Korbel - Cybulski 6-2 6-2

Kruz - Drobiecki 2-6 6-4 6-3

Mika - Kluza 7-5 7-6

Bąk - Mika 6-3 3-6 6-4

Dąbrowski - Cybulski 6-4 6-3

Szwaja - Pala 6-1 6-3

Rosikoń - Przybysz 6-2 6-4

Bąk - Kluza 7-6 6-4

Drobiecki - Mercik 6-2 6-1

Kulesza - Drobiecki 6-0 6-2

Wieczorek - Frach 6-3 6-0

Zuabi - Cybulski 6-1 6-1

 

1-23.01.2022

Kyć - M. Denis 6-1 6-3

Pala - Wykręt 6-0 6-0

Janiec - T. Denis 6-2 6-2

Wykręt - Mila 4-6 6-1 6-3

Sadowski - Nowak 2-6 6-3 6-2

Rosikoń - Sadowski 6-0 6-1

Banaśkiewicz - Mika 7-5 6-3

Sętowski - Babets 7-6 2-6 6-3

Kulesza - Mercik 6-3 6-0

Janiec - Sinicyn 6-3 6-1

Zuabi - Dąbrowski 5-7 6-3 7-6

Babets - Cieślak 3-6 6-2 7-6

Rosikoń - Nowak 6-1 6-1

Skupiński - Ubizskyi 6-1 6-0

Sadowski - Przybysz 6-3 6-1

Kyć - Frach 6-0 6-1

Janiec - Nawrot 6-0 6-1

 

10-31.12 (runda 3)

Kruz - Mercik 6-1 6-3

Sinicyn - T. Denis 6-4 3-6 6-2

Sadowski - Pala 7-6 6-2 (baraż)

Szwaja - Wykręt 7-5 6-2

Sinicyn - Nawrot 6-0 6-2

Zuabi - Korbel 1-6 6-3 6-4

Nawrot - T. Denis 4-6 6-0 6-4

Banaśkiewicz - Kluza 2-6 6-3 6-2

Sętowski - Cieślak 6-3 2-6 7-5

Nowak - Przybysz 6-4 1-6 6-4

Wieczorek - M. Denis 7-5 6-1

Kulesza - Kruz 7-6 6-0

 

16-30.11

Cieślak - Drobiecki 6-2 6-1

Frach - Janiec 6-3 6-2

Przybysz-Sadowski 5-7 7-6 6-2

Pala - Banaśkiewicz 6-4 6-2

Pala - Mila 6-3 6-1

Pala - Sętowski 7-6 6-0

Janiec - Babets 6-2 0-6 6-2

 

2-15.11

Szwaja - Wieczorek 7-6 6-2

Sadowski - Kyć 7-5 6-4

Rosikoń - Nowak 6-1 6-0

Nowak - Wieczorek 6-3 6-1

Cybulski - Mercik 6-3 6-4

Przybysz - Kyć 7-5 5-7 6-4

Wykręt - Bąk 7-5 2-6 6-3

Korbel - Nawrot 6-0 7-5

 

19-31.10

T. Denis - Drobiecki 6-3 4-6 6-2

Korbel - Mazur 6-0 7-5

Korbel - Skupiński 6-2 6-1

Sętowski - Banaśkiewicz 7-6 2-6 6-4

Mika - Drobiecki 6-3 6-3

Bąk - Zuabi 7-6 7-6

Babets - Dąbrowski 7-5 6-3

Kruz - Strzoda 6-2 6-3

Wykręt - M. Denis 6-0 6-3

Dąbrowski - Janiec 6-2 6-4

Nowak - Szwaja 6-3 6-1

Rosikoń - Wieczorek 7-6 6-2

Sinicyn - Kulesza 2-6 6-0 6-3

Mila - Sętowski 6-3 7-5

Kluza - Cybulski 6-3 6-4

Mika - T. Denis 5-7 6-2 7-5

M. Denis - Zuabi 7-5 6-1

Mila - Banaśkiewicz 7-5 6-3

Kulesza - Ubizskyi 6-0 6-4

M. Denis - Bąk 6-4 3-6 7-6

 

7-18.10 (druga runda)

Szwaja - Przybysz 6-1 6-0 (baraż)

Zuabi - Wykręt 1-6 7-5 6-3

Biela - Strzoda 6-4 4-6 10-5

Cieślak - Mika 6-3 6-2

Kluza - Mercik 6-0 6-0

Sinicyn - Ubizskyi 6-1 6-0

Cieślak - T. Denis 6-2 2-6 6-1

Kruz - Biela 6-2 2-2 (krecz)


27.09-6.10

Dąbrowski - Mika 7-6 6-2

Przybysz - Drogowski 7-6 6-3

T. Denis - Nawrot 6-2 6-1

Korbel - Kruz 6-2 6-0

Pala - M. Denis 6-3 6-3

Sinicyn - Strzoda 6-1 6-2

Wieczorek - Szwaja 7-5 1-6 6-4

Wieczorek - M. Denis 6-3 0-6 6-3

Babets - T. Denis 6-4 7-6

Mila - Wykręt 4-6 6-0 7-6

Przybysz - Janiec 6-3 6-3

Rosikoń - Nowak 7-5 6-4

Sadowski - Sętowski 6-1 3-6 7-6

Bąk - Skupiński 6-3 6-4

Bąk - Kluza 4-6 6-3 7-5

Korbel - Strzoda 6-1 6-0

Rosikoń - Sętowski 6-0 6-3

Drogowski - Janiec 6-3 6-4

Szwaja - Pala 6-4 7-5

Kyć - Banaśkiewicz 6-3 7-6

Mila - Cieślak 7-6 7-6

Kulesza - Biela 6-2 6-0

Cybulski - Mazur 7-5 6-2

Cybulski - Biela 6-0 6-2

Mazur - Biela 6-3 6-7 7-6

Sadowski - Rosikoń 7-6 5-7 6-4

Szwaja - M. Denis 6-1 6-3

 

13-26.09 (nowy sezon)

Banaśkiewicz - Mika 7-5 6-1

Przybysz - Zuabi 6-3 6-7 7-6

Wykręt - Cieślak 6-2 1-6 6-4

Zuabi - Janiec 7-6 6-3

Kruz - Strzoda 7-5 6-3

Frach - Kluza 7-6 6-2

Mercik - Ubizskyi 7-5 2-6 6-0

Nowak -Sadowski 6-3 7-5

Korbel - Sinicyn 6-2 4-6 6-3

Wieczorek - Pala 6-3 6-2

Frach - Skupiński 6-1 6-1

Kluza - Skupiński 6-3 3-6 6-1

Drogowski - Zuabi 6-3 7-6

Nowak - Sętowski 6-0 6-0

Kyć - Mika 6-1 6-0

Bąk - Frach 2-6 6-1 6-2

Sinicyn - Kruz 6-0 4-6 6-0

Drobiecki - Mercik 6-0 6-3